#3
korby;-)...zauważyłeś pewnie,że pałam szczególną miłością do 737,także korba raczej do zmiany,tym bardziej że xt sam się narzuca,przy tak mocnej obsadzie pozostałych elementów...choć,przy moim szacunku do oryginału???
a swoja drogą zastanawiam się,czy to możliwe,żeby sugino była extrasem,niczym ritchey,wszak to firma od korb"
śmietnik to nie retro!

#6
Qrcze tak przejrzałem na szybko Twoją piękną galerię i przy okazji sztycy nasunęło mi się wspomnienie...
Kolega mial kiedyś podobną firmy BikeTech , w przekroju taki sam mercedes. Było to ok. roku '97-'98, ważył on ci w tedy może z 65kg, kupił sobie ramę fulla na eastonie (bardzo ciężko było w tamtych czasach o takie cacko w w dodatku nowe). Jeździliśmy glównie XC, troszke jakiś tam skoków ze schodów, zdjazdy ze ścianek w żwirowni czyli normalka jak na nastolatków, żadnego wyczynu. I co- i zgięła mu się ta sztyca jak jakiś marketowy szajs. Do dziś dnia nie wiem jak to się stało, zważywszy na jego masę i fakt jazdy na fullu. Wysoki też nie jest więc sztyca wcale dużo nie wystawała.

#9
rozumiem...ale jak gładko się toczą (w kwestii opon,pedałów i siodełek nie jestem ortodoxem),a...cruiser look? toż to old skul przecież,własnie taki jest pomysł na ten rower:-)
Ostatnio zmieniony 2011-11-29, 06:06 przez smolar, łącznie zmieniany 1 raz.
śmietnik to nie retro!

#11
smolar pisze:rozumiem...ale jak gładko się toczą (w kwestii opon,pedałów i siodełek nie jestem ortodoxem),a...cruiser look? toż to old skul przecież,własnie taki jest pomysł na ten rower:-)
W kwestii opon, pedałów i siodełek może nie ale pancerzy już tak :-P Zmień chłopie ten fotel bo wygląda jak żywcem z jubilata i razem z oponami godzi w dobre imię całej reszty.

#12
oj oj oj
tu musze stanac w obronie WHEELER´a
uwazam ze to jeden z ladniejszych rowerow na forum
sam rower jak i sesja to esencja elegancji i dobrego smaku
prawdziwa ikona retro mtb
i do tego rzadko spotykana w TAKIM STANIE :shock: :shock:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#13
weźcie sobie chłopcy na wstrzymanie... jak dzieci k..wa, ile Wy lat macie ? jeden drugiemu jakieś smenty prawi jakby przed okresem był, a ten drugi odkopał stary wątek pierwszego żeby mu odpłacić pięknym za nadobne... :roll:
Ostatnio zmieniony 2012-02-22, 16:14 przez cardamon, łącznie zmieniany 1 raz.

#14
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dobre dobre

ja mam 38
ale jak ogole nogi to wygladam na 4 (w majtkach oczywiscie)
a jak gacie sciagne to mimo ogolonych nog znowu mozna mi dac 38
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pozdrawiam
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#15
cardamon pisze:weźcie sobie chłopcy na wstrzymanie... jak dzieci kurwa, ile Wy lat macie ? jeden drugiemu jakieś smenty prawi jakby przed okresem był, a ten drugi odkopał stary wątek pierwszego żeby mu odpłacić pięknym za nadobne... :roll:
Po prostu oceniłem subiektywnie rower smolara, tak jak on robi to z wszystkim które nie leżą w jego kanonie piękna i kultu. Zwróć uwagę na jego wpisy a zauważysz że to co nie jest według jego recepty na retrobika od razu jest mieszane z błotem. A Wheeler owszem ładny i zadbany ale coś mi w nim nie leży ale to tylko i wyłącznie moje zdanie, nie znaczy że projekt to chłam. Dla mnie temat zakończony

#17
to tylko rozladowalo napiecie :lol: :lol:
troche smiechu z tego bylo
mysle ze Smolar tez mial ubaw :-D :-D

a do tego piekny rowerek znow trafil na pierwsze strony gazet
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#19
A ja zgodzę się z Piotrem, opony rażą, nie wiem czy nadal na nim są, ale nie pasują jak nic na świecie, rower piękny, ale siodełko też nie pasuje, jakiś flite - też wygodny a tu by pasował, no ale te damskie pupy są wybredne więc jeśli niewiasta sobie upatrzyła to siodło (no bo wygodne) to rozumiem ;)
Osprzęt super rower wygląda na nigdy nie używany ;)
cino cinelli santo subito

na sprzedaż:
https://picasaweb.google.com/wojd47h/NaSprzedaz#
moje aukcje:
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=24938441

#20
hmm...wolałbym bardziej twórczą krytykę,może jakieś konkretne propozycje w temacie,mianowicie:

siodło brązowe(nie BROOKS(nie ta epoka),TURBO(zamsz),ROLLS(złote okucia),FLITE(to nie jest damskie siodło,zresztą jak one wszystkie) zatem?

opony cieliste(nie GEAX(kolorowe napisy),no i nie PSYCHO(bo para to min 130euro),VREDY(itp,gdzie one są?) so?

czekam na boleśnie subiektywne propozycje(oferty,a nie marzenia) :lol:
śmietnik to nie retro!

#22
Smolar często p-p-szy jak potłuczony, ale trza mu oddać, że rowerek wyszedł pięknie.
Opon bym się zupełnie nie czepiał - to kobiecy pojazd. A w stosunku do damskich pojazdów przymykam oko, bo wiem, jak trudno jest zwalczyć inne damskie fanaberie – jak choćby koszyk przedni :-D

Vredenstainy odpadają – to tak miękka guma jest, że jazda po asfalcie to mordęga. Tak się zastanawiam, czysto teoretycznie, czy szare riczeje by tu nie błysły.

Co do siodełka, to turbo jednak. Zyska i wygoda, i styl. Brązowe.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#27
kremowe Wildgrippery podobnie jak kremowe Panaracery Magic pojawiają się czasem...
tyle że: a) są kosmicznie drogie b) nie widziałem jeszcze wersji semi bądź slick, co dla kobiety nie jeżdżącej agresywnie w terenie uważam za pożądane
Z zielonymi wildgripperami semi z kremowym lub czarnym bokiem byłoby już prędzej (z dostępnością oczwiście) i to nawet w różnych szerokościach (od 1,6 po 2,1)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
cron