GT timberline 95' purpura

#1
Witam !

Tak jakoś wyszło, że spontanicznie dosyć, wybór na wyprawówkę padł na GT timberline, purpurowy, jak znalazłem z google, sugerowany rocznik to 1995.(niedługo w drodze z allegro, ale wątek już zakładam)
Rozmiar mam nadzieję, że będzie wystarczający i wygodny na wyprawy c-c 45, ale przekonał mnie wymiar c-t 51cm ;) Ale podobno Gt ma indywidualną rozmiarówkę, jak to z tym jest? Mocowanie na bagażnik jest więc możliwość montażu istnieje, a mam bagażnik, który powinien podejść(galeria).

Co do projektu, czarów wielkich nie będzie raczej, bo prawie całość planuję obstawić przez osprzęt shimano dx.

Rama, widły, stery, suport, zacisk i pewnie mosteksrebrny będzie na pewno) póki co zostają tak jak jest.
Koła - Araya RM-20 super hard
Piasty, kaseta, fd, rd, klamkomanetki, hamulce, pedały(może z czasem spd jakieś) - DX 92
Korba - MT60 SG
Łańcuch - HG70
Sztyca - jakąś srebrną muszę dorwać
Kiera - srebrna, najchętniej GT do kompletu

Bagażnik - widać na zdjęciach
Koszyk na bidon - Srebrny - również na fotkach
Być może dostanie rogi z raleigha

Dodatkowo wieszaczki purpurowe jaszczury + planuję kupić purpurowe śrubki do korby, tak dla akcentu ;-)


Chętnie przyjmę opinie, sugestie i pomysły ;-)

GALERIA WSTĘPNA : https://picasaweb.google.com/1119456754 ... mberline95

#2
O, fajny
jak zacząłem moją działalność na forum i przeglądałem katalogi Shimano to mi się bardzo podobała grupa DX A na forum rzadko się zjawia - chyba, że u Ciebie!

Właściwie to jaką wyprawę planujesz, że wyprawówkę szykujesz?

#3
Na przykład na III rocznicę forum ;) później zobaczymy, a w wakacje do Przemyśla z myślenic z bratem bo już w tamtym roku mieliśmy jechać, ale nie wyszło. Mam tam rodzinę, często jeździmy, ale postanowiliśmy kiedyś na rowerach zawitać ;)

#7
Fajna ramcia :-)
sugestie z własnego dośwadczenia:
-rogi na długich trasach się przydają - im więcej pozycji tym lepiej!
-Kosz na bidon 1szt to za mało - jeśli dużo pijesz pomyśl o drugim koszyku Topeaka regulowanym - włazi butelka 1,5l bez zajmowania przestrzeni w sakwach
-klamkomanetki zmień jak trafisz na rok młodsze - z servem Te mogą być za słabe z obciążonym bikiem
- kaseta jaki zakres? w góry z tobołami pasowałoby mieć przełożenie 24-30, 24-28 minimum 24 do korby bez problemu założysz jeśli masz większą
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
cron