Author Sector

#1
Witam szanowne grono.

Tak wiec po latach powrot mojego ukochanego roweru jest bardzo bliski:)))
historia opisana na : http://forum.retromtb.pl/viewtopic.php?t=14
Wkrotce zabiore sie za renowacje a na e bayu czeka juz orginalna korba z 1998:))
W SUMIE ROWER MA PRZEJECHANE OK.40,000 KM.(Z CZEGO W PIERWSZYM ROKU OK 12.000) WSZYSTKIE CZESCI OPROCZ TYLNEJ OBRECZY,PRZEDNIEJ PRZERZUTKI-(ale nie jestem pewien) ,SZTYCY,KLAMEK HAMULCOWYCH I KASETY (WIADOMO) SA ORGINALNE I DZIALAJA.

RAMA '98 AUTHOR SECTOR CR-MO
WIDELEC '99 RST MOZO PRO
KORBA / SUPORT '99 XT
KASETA ????
PRZERZUTKA TY? '98 XT
PRZERZUTKA PRZÓD '03 LX
MANETKI / KLAMKI ???
PIASTY '99 DEORE LX
HAMULCE '99(?) LX
KOLO PRZÓD '99 SUN RIMS
KOLO TYL ?? WYMIANA PO WYPADKU
PEDALY ???
STERY CANE CREEK
MOSTEK KORE
KIEROWNICA KORE
SZTYCA ???
SIODLO SAN MARCO

W SUMIE ROWER MA PRZEJECHANE OK.40,000 KM.(Z CZEGO W PIERWSZYM ROKU OK 12.000) WSZYSTKIE CZESCI OPROCZ TYLNEJ OBRECZY,PRZEDNIEJ PRZERZUTKI-(ale nie jestem pewien) ,SZTYCY,KLAMEK HAMULCOWYCH I KASETY (WIADOMO) SA ORGINALNE BEZ WYMIANY(!!!) I DZIALAJA.

POZDRAWIAM
Załączniki
rower 001.jpg
rower 003.jpg
rower 004.jpg
rower 005.jpg
rower 006.jpg
rower 008.jpg
rower 009.jpg

#2
"Czyż nie jest piekny ? "
No to pytanie ma dwojaką odpowiedź , w zależności od punktu siedzenia i widzenia, bo raczej jest na razie mało dopieszczony, wygląda jak moje po porannej jeździe :lol:
Ale myśle że po dopieszczeniu będzie jak nowy.
1. Odwróć mostek bo nie wolno montować tak go z jedną śrubą do góry nogami !!!!!!!!!!
2. Tę kierownice to bym ukradł bez zastanowienia, czerwone Kore, hm, były sztyce także do koloru kiedyś

Ale dlatego że jest to cr-mo to ogólnie mówiąc , dobrze jest
www.velotech.pl

#4
kurcze...co do rocznika to kupilem go w grudniu 1999 roku.napisze do autora niech mi sprawdza i posla jakies materialy.
skolioza pisze:Ładna kózka, będzie Ci wiernie służyć :mrgreen:
Ja zapytam o dwie rzeczy:
- skąd tam Mozo, w oryginale nie było Quadry?
- co to za klameczki? wyglądają z kształtu jak Tektro.... a kolorek mają jak Odysey ;-)

no i na koniec - zaglądnij tutaj
http://forum.retromtb.pl/viewtopic.php? ... 57db4770a8
moim zdaniem to rocznik wcześniej niz podajesz ;-)

Mozo byl w orginale ,byla jeszczze sztyca w kolorze kierownicy

klamki nieorginalne-z tego co pamietam to tektro;)

Dzieki za link

Wkrotce postaram sie dodac GT tempest-a srebrnego rok???
Pozdrawiam

#6
To jest rocznik 1997, był on na sztywnym widelcu, być może była jeszcze wersja "shock" dodatkowo z amortyzatorem.
Np Vision z tego roku jest na RST 381 l srebrnym.
W 1998 r rama była czerwona i amor miał Judy XC.
www.velotech.pl

#7
Piotr pisze:To jest rocznik 1997, był on na sztywnym widelcu, być może była jeszcze wersja "shock" dodatkowo z amortyzatorem.
Np Vision z tego roku jest na RST 381 l srebrnym.
W 1998 r rama była czerwona i amor miał Judy XC.
Wersja shock była na bank, jest to zaznaczone w katalogu (foto w linku który wrzuciłem wyżej)
A co do Visiona - jesteś pewien tego widelca??? W końcu to najwyższy albo 2gi od góry model alu (nie pamiętam czy był wtedy Egoist) Skoro w Sectorze było Mozo to tu obstawiał bym raczej jakiegoś RSa
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA