Re: Cannondale SuperV700 97r - 2ass

#218
2ass, hmm, przecież zrobiłeś go idealnie ostatnio, a jednak rozebrałeś kolejny raz i planujesz już kolejny? 😉
Trochę mnie zdyskredytowałeś gdy pisałem o tym suporcie, tak jakbyś nie dowierzał, że w ogóle widziałem taki na oczy, a w sumie to pokrywa się to, że go rozbierasz i ustawiasz z tym co pisałem, że jest do bani i zawsze zaczyna trzeszczeć.
Części na sprzedaż:
https://m.olx.pl/oferty/uzytkownik/1eZ3x/

Re: Cannondale SuperV700 97r - 2ass

#219
DOMAN pisze:
2022-06-21, 00:47
2ass, hmm, przecież zrobiłeś go idealnie ostatnio, a jednak rozebrałeś kolejny raz i planujesz już kolejny? 😉
Trochę mnie zdyskredytowałeś gdy pisałem o tym suporcie, tak jakbyś nie dowierzał, że w ogóle widziałem taki na oczy, a w sumie to pokrywa się to, że go rozbierasz i ustawiasz z tym co pisałem, że jest do bani i zawsze zaczyna trzeszczeć.
Przeczytaj ze zrozumieniem

Re: Cannondale SuperV700 97r - 2ass

#227
Ja pamiętam takie zbiorniki retencyjne u nas, niedaleko Pruszkowa, betonowe ściany a boki pod katem, brat mial wtedy Gt Backwoods, taki fioletowy, poskładane wszystko, wymyte i nówka pedalaki spd tioga clipman.. piekne, niebieskie, błękitne nawet! Często wpadaliśmy tam bo wody nie było. No i potknął się.... prawy pedał i przerzutka szlif. Obejrzeliśmy sprzęt i smutni wracalismy do domu. Zbiorniki zasypali, miały sluzyc do chłodzenia elektrowni Moszna. Teraz sa tam wielkie magazyny itp. itd.
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..

Re: Cannondale SuperV700 97r - 2ass

#232
skolioza pisze:
2023-10-22, 17:02
To te stawy milickie?
Tak, super się tam jezdzi, tym razem dr. Resor nas namówił 😁, ale nie przyznaje się że swoim pięknym retro sprzętem, przywiózł retro sprzęt. 😁😁😁
I nawet nie jesteście w stanie odgadnąć co niechcący stało się clou wycieczki, jak dwóch dużych chłopców się dorwało 🤣🤣🤣🤣
TO!:
Załączniki
20231015_140033.jpg
20231015_140033.jpg (3.22MiB)Przejrzano 5528 razy
cron