Re: '97 Klein Attitude Comp

#38
Wszystko będzie do siebie pasować - pod warunkiem, że nie mieszamy starszych Judy z "cienką" podkową z nowszym SIDem z "grubą" podkową (i na odwrót).
Przy zmianie goleni dolnych w SIDdzie SL/Race (niskie dolne golenie) na golenie od Judy lub SIDa XC (wysokie dolne golenie) też wszystko teoretycznie powinno hulać, ale z powodu bardzo nisko schodzącej korony w SIDzie SL trzeba sprawdzić, czy przy maksymalnym skoku korona nie będzie uderzać w uszczelkę. Wydaje mi się, że może być z tym problem.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

Re: '97 Klein Attitude Comp

#40
Piękny egzemplarz.
Napiszę tu, bo płakać mi się chce, wczoraj po 50min już nieaktualne ogłoszenie było, a dziś bym po niego jechał.. zdążyłem myknąć miniaturkę zanim zniknęła z olx.
Pełne xtr poza piastami :)
JA P.......!
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.
Załączniki
klein.png

Re: '97 Klein Attitude Comp

#42
kor pisze:
2021-03-04, 11:01
Piękny egzemplarz.
Napiszę tu, bo płakać mi się chce, wczoraj po 50min już nieaktualne ogłoszenie było, a dziś bym po niego jechał.. zdążyłem myknąć miniaturkę zanim zniknęła z olx.
Pełne xtr poza piastami :)
JA P.......!
Dzięki
Ne trać nadziei, może znów się pojawi...za 2 lub 3 drożej :lol:
cron