Re: Kastle 7.5 cr-mo

Piotr pisze:
2019-05-26, 22:47
DługiDżon pisze:
2019-04-25, 08:21
Taki wideł będzie :)
Obrazek

Troszkę będę musiał go dopieścić, ale myślę że powinien zagrać z całaścią.
On powinien wejść do mojej Kony . . . .do której wkółko szukam P2 . . .
W sumie fakt :D W końcu to Kona. Ale co ja wtedy wsadzę tutaj? Widła ciekawego trochę się naszukałem i to P2 wpadło. Nie widzę nic czym bym mógł zastąpić.

Jeszcze chwilkę to potrwa, miał być na kolejny sezon, ale chyba się nie uda ;) Myślałem że zaprawki tu i tam wystarczą, ale niestety jak się usuwa małą plamkę rudej to okazuje się że korozja jest znacznie większa pod lakierem i niestety trzeba będzie położyć nową powłokę... Ale, plus jest taki że będzie zrobione tak że przynajmniej na kolejne 30 lat będzie spokój. Rowerów tej marki dużo nie ma generalnie, więc myślę że warto się zabawić :)

O! Szukając info o A10 wpadłem na taki post:
THE DEORE THUMBIES COULD STILL BE FOUND ON oops konas as late as 94 and i have seen them on bikes as early as 89
http://www.retrobike.co.uk/forum/viewto ... 1&start=15

Wiem że Kastle to nie Kona, ale geo trochę podobne więc jak trochę przymrużyć oko to jak bym wsadził thumby Deore II to nie będzie to jakieś straszne przewinienie chyba? :) Wtedy mógłbym wsadzić te fioletowe szpeje (choć dla przymiarki wizualnej...) a Exage Mountain skompletuje sobie i wsadzę w coś bardziej epokowego. Myślałem już o tym wcześniej, ale brakowało mi jakiegoś potwierdzenia że thumby były stosowane jeszcze w 93/94. Ktoś coś kojarzy w tym temacie?

Dobrze by bylo abys ty Piotrze jak i inny uzytkownicy umieszczali fotki na jakis hostingach zdjec konkretnych i na rejestrowanych kontach. Imgur jest spoko. Znalazlem jakis twoj temat Kony a tam fotek juz brak... W innych tematach jest podobnie, szkoda na maxa...