Stelaż siodełka

#1
Mam takiego pacjenta. Podczas upadku wyskoczył stelaż. Za cholerę nie mogę go włożyć z powrotem. nie ma żądnych śrub, naciągów, odkręcanych mocowań Wszelkie śrubki tylko trzymają poszycie). Po prostu odlane mocowania na stałe w plastikowej ramce. Macie może jakiś sposób żeby to wsadzić? Siodełko to WTB Silverado.
Obrazek
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

Re: Stelaż siodełka

#4
Dobry patent. Ja się kiedyś bawiłem imadłem gdzie ponaginałem trochę sam stelaż.
Tylko, że mój przypadek był trochę inny bo miałem siodło które było już z krzywym stelażem tak jakby ktoś na nim nieźle skoczył. Klasyczne siodło "Turbo" więc chciałem je uratować.

Musiałem naprostować stelaż i jak już trochę go naprostowałem to siłowo wsadziłem go na miejsce. Nie jest to może idealne rozwiązanie bo i tak siodło nie ma oryginalnie idealnie prostych prętów tak jak to miało miejsce od nowości ale wystarcza to do rekreacyjnej jazdy.

Mimo wszystko pomysł załączony na filmie super...