amortyzator manitou

#1
dostałem amortyzator manitou i nie mogę znaleźć jaki ma nazwę tylko co pisze na nim manitou tpc
wybity numer seryjny 200149801 ciekawostką jest to że ma goleniach smarowniczki olejowe
jeśli ktoś się spotkał z takim to prosiłbym o podanie nazwy chcę się dowiedzieć o nim coś więcej i jak się serwisuje
Scieżkowiec

#3
cos mi sie po...... :oops:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

Re: amortyzator manitou

#5
scieżkowiec pisze:dostałem amortyzator manitou i nie mogę znaleźć jaki ma nazwę tylko co pisze na nim manitou tpc
wybity numer seryjny 200149801 ciekawostką jest to że ma goleniach smarowniczki olejowe
jeśli ktoś się spotkał z takim to prosiłbym o podanie nazwy chcę się dowiedzieć o nim coś więcej i jak się serwisuje

kupiłem samochód i mam napisane na nim Fiat , możecie mi podać model i jak się go serwisuje ? charakterystyczne to to że ma felgi 14 " .


Dobry tekst ? Twój brzmi tak samo, zastanów się co piszesz jak chcesz otrzymać dokładną odpowiedź, ale najpierw podaj mi model Fiata.
www.velotech.pl

#12
Skoro golenie mają 30mm to jest to Manitou Black.
Model? Po metalowym pokrętle blokady można wnosić, że to Super Air 2002 albo 2003. Chyba nawet 2003, bo w 2002 Black Super Air z tego co kojarzę metalizowany lakier na górnych goleniach.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#16
Marsy w wersji NoBoss (bez piwotów) były oferowane już na pewno w 2001 r. - kiedy jeszcze podkowa była z przodu.
Faktycznie - w stemplu jest 01, więc pewnie rocznik 2002. W 2001 jeszcze nie było Blacka w sprzedaży. Te odwrócone podkowy były oferowane właśnie od 2002 r.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .