Warsztat

#1
Witam.
Mam pytanie,czy suport od korby STX RC ( 96 r.) jest rozbieralny,czy w jakiś sposób sie go serwisuje?
Generalnie suport chodzi cichutko,płynnie,zero luzów ale zastanawiam się czy po tak długim okresie użytkowania powinno się go przeserwisować? Jeśli tak to co należy zrobić,czy da radę zrobić to samemu lub czy jest w Warszawie jakiś porządny i sprawdzony warsztat który zna się na tak starym osprzęcie.
I drugie pytanie,czy ma ktoś może na zbyciu blaty do takiej korby,STX RC,na pięć śrub ,rozstaw BCD 94...
Najbardziej interesuje mnie blat 32 zęby.
Dzięki za info i pozdrawiam
Spider1972

#2
Takie korby montowało się już na tzw "pakiecie" i zasady się go nie serwisuje.

Sam blat spokojnie kupisz na allegro. Duża cześć korb będzie miała zajechaną średnią koronkę chyba że zapłacisz sporo.

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#6
spider1972, Czy to Ty na Facebook pytałeś o zębatki do tej korby?)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#7
tak ja napisali przed-piszcy
wkład suportu się wymiania a nie serwisuje.
no chyba że masz suport rozbieralny.
I blacik 32 do STX rc jest specyficzny - dedykowany
jak nie dostaniesz to można zęby podszlifować i będzie śmigał.
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#10
każdy 5cio ramienny wymagał dedykowanej zębatki
w zależności od wersji ta specjalna koronka pozwalała na zamocowanie jej samej i dokręconego do niej blatu do korby, bądź pozwalała zamontować najmniejszą koronkę do dwóch większych przykręconych do pająka korby Zaden 5cio ramienny STX nie miał po ludzku wszystkiego kręconego do korby ;-)
Ostatnio zmieniony 2016-09-21, 11:59 przez skolioza, łącznie zmieniany 1 raz.
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA