Warsztat do zabytka Wrocław

#1
Dawno tu nie pisałem ale mam problem z moim zabytkiem - nie jest to MTB ale stara damka firmy Adler, muszę zdjąć w niej korbę - mocowana na kwadrat jak mniemam. Suport złapał luz po małym wypadku i chcę to naprawić.Zależy mi na zachowaniu oryginalnej korby zdobionej gustownymi orzełkami dlatego poszukuję kumatego serwisanta który mi w tym pomoże a nie powie panie kup pan nowy rower. Znacie kogoś godnego polecania we Wrocławiu. Pozdrawiam serdecznie.

Re: Warsztat do zabytka Wrocław

#2
momok pisze:Dawno tu nie pisałem ale mam problem z moim zabytkiem - nie jest to MTB ale stara damka firmy Adler, muszę zdjąć w niej korbę - mocowana na kwadrat jak mniemam. Suport złapał luz po małym wypadku i chcę to naprawić.Zależy mi na zachowaniu oryginalnej korby zdobionej gustownymi orzełkami dlatego poszukuję kumatego serwisanta który mi w tym pomoże a nie powie panie kup pan nowy rower. Znacie kogoś godnego polecania we Wrocławiu. Pozdrawiam serdecznie.
Ale sciągacze już poległy czy nie masz żadnego?
Lodzermensch

#4
Jeśli to jest korba z gwintem w środku to chyba większość warsztatów będzie ok, ale na tak starych rowerach to się nie znam. Zaraz pewnie ktoś się odezwie z pomocą.
Lodzermensch