#10
Jak możesz pamiętać skoro kupiłeś ode mnie już pospawaną :) Sama robota u kogoś kumatego to nie problem, spawa się metodą TIG. Drogo też nie było. Problem to właśnie był z drutem. Kolega Punkxtr pomagał załatwić tytanowe szprychy DT z zapasów jakiegoś sklepu. Z tego co pamiętam to poszły dwie szprychy, a dwie zostały u Kuby Sikorskiego. Jeśli jakimś cudem jeszcze je ma i znajdzie to z robotą nie powinno być problemu.

#12
qsik pisze:Jak możesz pamiętać skoro kupiłeś ode mnie już pospawaną :) Sama robota u kogoś kumatego to nie problem, spawa się metodą TIG. Drogo też nie było. Problem to właśnie był z drutem. Kolega Punkxtr pomagał załatwić tytanowe szprychy DT z zapasów jakiegoś sklepu. Z tego co pamiętam to poszły dwie szprychy, a dwie zostały u Kuby Sikorskiego. Jeśli jakimś cudem jeszcze je ma i znajdzie to z robotą nie powinno być problemu.
To dlatego nie mogę sobie przypomnieć ceny - wszystko jasne :)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#13
Kumaty nie kumaty do tego trzeba mieć jakieś warunki. Tytan powinno spawać się w całkowitej osłonie argonu .
Obrazek


Rychtarski nie spawa, Sikorski nie odbiera tel, firma z Gdańska chce zrobić , ale telefonu też nie odbiera (odpisali na maila).
Obrazek

#17
Ciekaw jestem jak to wyjdzie. Mam nadzieję że nie pęknie gdzieś dalej. W widełkach ścianka powinna być dość gruba, może się uda dziury nie wypalić :)
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#26
Jesli ma wisiec na scianie, to papier scierny i jazda do rownego. Jesli do jazdy to szczerze mowiac widac conajmniej dwa miejsca potencialnego pekniecia, ale to tylko moja subiektywna ocena.

#28
Szkoda ze nie moge do pracy wnosic, bo bym sie tym zabawil dla sportu, ale detal za duzy :/ Generalnie znajdz kogos z TIGiem ACpiorunDC i nich to juz bez drutu zrobi, ewentualnie dolozy tylko delikatnie cienkiego ok.0,8mm AL Si, pozniej zeszlifowac do rownego i bedzie na lata :mrgreen: