#4
tego do pedałów nie mam
Mam klucze do konusów, bacik, stojak, klucz do supportu FAG, przymiar do łańcucha a teraz zamówiłem wieszak na ścianę.
Te które mam są spoko, więc zakładam, że do pedałów też będzie a cenowo wychodzi lepiej niż innych firm.

#7
skolioza pisze:mam klucz Bikehanda - działa, a parę zapieczonych pedałów odkręcił
Temat na czasie bo też szukam klucza do homosiów.
Mam Bikehanda i obrobił mi się po kilku interwencjach.Paczałem na nety i znalazłem taki: http://allegro.pl/profesjonalny-klucz-d ... 25217.html
Cena duża ale wyleczyłem się już z tanich narzędzi po kilku uszkodzonych częściach odkręcanych tanimi kluczami.Na bank do pedałów kupię coś dobrego, zresztą inne też albo już kupiłem.

A żeby już nie tworzyć nowego tematu, ktoś używał takich szczpypawek do łańcucha: http://allegro.pl/szczypce-do-skuwania- ... 80666.html ?

Ja ze względu na to że rozbieram więcej niż składam potrzebuję szybko i konkretnie rozkuć łańcuch.Miałem fajny rozkuwacz ale pożyczyłem Majerankowi i już nie wrócił.Teraz mam jakiegoś chińczyka ale po kilku razach już ma pina krzywego.Czy takie szczypce są efektywne w tym co mają robić?
Lodzermensch

#12
mekp pisze:Ja ostatnio kupuję wszystkie McAlister - trochę lepsze od Toyi ale nie powala cenowo. Jak zarazie pietnastka bez uszkodzeń.

pozdrawiam
xMekpx
No ale to zwykły klucz 15 czy wąski?
Lodzermensch

#14
No właśnie, a sporo pedryli ma tylko miejsce na wąski klucz.Ten BikeHand co go mam był wąski ale obrobił się jak plastelina.Musiała byś jakaś lipna stal.To tak jak imbusy Topexa z Castoramy albo rowery z marketu.
Lodzermensch

#15
Ja mam jeszcze klucz do pedałów samoróbka z likwidaci serwisu naszego pana Edka Disnera którego kupiłem 14lat wstecz i działa
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#17
Na solidnie zapieczony pedał z niską jakością osi nawet oczkowy nie da rady po uprzednim zdemontowaniu budy i łożysk. Wówczas palnik w dłoń i idzie łatwo. Tak więc 100zł na klucz, jeśli nie ma się serwisu, to lekka przesada, zwłaszcza że zapieczone na maksa to nie jest codzienny przypadek. Ale dobrą 15-kę warto mieć. Ja niedawno po dwóch nietrafionych zakupach nowych kluczy typowo do pedałów, kupiłem w końcu starego rzęcha WFR DDR 15 16 i jestem mocno zadowolony, zwłaszcza że 16 też mi była mocno potrzebna do ściągacza korby
Obrazek