#3
Od 3 h rozne kombinacje uskuteczniam.

Jak sadzma w gorna dziure to nie ma szans trze o opone klocek.
Pietro nizej to calkowicie nie dziala sprezyna i nie ma odbicia....

WTF?

#7
Coś nie tak robisz :)
zapodaj zdjęcie - na środkowej dziurze, ze sprężyną ustawioną jak na przednim hamplu.

Jakie masz rozstawienie osi piwotów?
--
Cypis

#8
No i jak dla mnie napięcie sprężyny to jedno a to czy klocek trze czy nie to sprawa jego ustawienia.Pozycja klocka jest taka sama w którą byś dziurkę nie włożył, źle to brzmi ale wiadomo o co chodzi:)
Lodzermensch

#9
michur pisze:Czy jest cos takiego ze one sa "za nowe"
rama może miec szeroko rozstawione piwoty, typowo dla canti i vki mogą nie wyrabiać
No i jak dla mnie napięcie sprężyny to jedno a to czy klocek trze czy nie to sprawa jego ustawienia.Pozycja klocka jest taka sama w którą byś dziurkę nie włożył, źle to brzmi ale wiadomo o co chodzi:)
Corri - nie do końca - w równoległobocznym prowadzeniu klocka miejsce wsadzenia sprężyny ustawia cały układ w tym kąt klocka Tu nie ma dowolności, tylko środkowa dziura ;-)
Ostatnio zmieniony 2014-02-27, 17:34 przez skolioza, łącznie zmieniany 1 raz.
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#18
Piotr...przeciez wiesz ze wciaz tak robie! Taka mam stylowke...

Aldek ... JA moge nawet wstawic wal kardana...

Bylem pewien ze to Piotr przyatakuje Hejteryzmem...a tu prosze taka miła niespodzianka.

Kona gotowa. Moze kiedys wjedzie XT sezon nizej...Narazie jest full XT 760/750 .

Jak na 6 rower w rodzinie to i tak nie zle.

Aldek, podaj maila to wysle foty w duzej rozdzielczosci takiej wiesz na bilbord.Sobie wydrukujesz.

Dzieki za podpowiedzi,ten patent w wygieciem spreezyny siadl jak zloto. 8-)

#19
michur pisze:Dzieki za podpowiedzi,ten patent w wygieciem spreezyny siadl jak zloto.
dane do przelewu wyślę na PW ;-)
a powaznie - to jest rozwiązanie awaryjne, w sytuacji kiedy wszystko inne bierze w łeb- nie polecam permanentnego ratowania się nim, bo miałem onegdaj styczność z Vkami 739 z dorobionymi sprężynami z drutów z jakiegoś materaca Właścicielowi nie chciało się śrubkami kręcić to sobie odginał, no i w końcu za dużo im było - popękaly
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#22
Bo jak bedzie wygladac i brejk na przedzie a canti na dupie?


No jak...słabo!

Tył tylko ozdobnie siedzi. Przodem sie hamuje.

Aldek...cos obawiam si,e ze mimo wszytko jakos polubimy sie... 8-)