nalepki, logo, stickery itd

#1
ma ktoś dostep do sprzetu i mozliwosci , aby zrobic nalepki na rame , najlepsze byloby aluminiowe, ale to pewnie nikt, ale dobrej jakosci na folii, z zachowaniem kolorow rozmiarow itd??? na juz potrzebuje logo answer manitou( oryginalnie w 92 roku nie bylo, ale juz rocznik 94 takowe posiadal ) ale jeszcze kilka roznych napisow bym potrzebowal w pozniejszym terminie
Załączniki
p4pb7319527.jpg
logo answer manitou FS '94

#2
Podepnę się pod pod temat.
Muszę postawić na nogi SIDa 1998. Niestety jest pozbawiony naklejek. Naszukałem się i znalazłem gości ale we Francji.
Może znacie magika który ogarnie to u nas? Mam jpga w dużym rozmiarze. Jest ktoś kto ogarnie?

[center]
Obrazek
[/center]

#5
Ja mogę się podjąć wykonania naklejek.
Na co dzień odnawiamy rowery w Lublinie i już trochę takich prac za mną. Jakby ktoś był zainteresowany proszę o szczegóły na PW.

Pozdrawiam
Grzesiek

#7
Zrobiło się małe zamieszanie w sprawie naklejek SIDa, kilka osób było chętnych / wahało się / pisało w sprawie innych naklejek i już się pogubiłem trochę kto co chciał. Proszę o wiadomość PW kto byłby zainteresowany naklejkami.

Obrazek


Koszt ok 50 zł

Pozdrawiam
Grzesiek

Re: nalepki, logo, stickery itd

#15
Witam po dłuższej przerwie. Odgrzebię nieco temat naklejek do Rock Shox'a, tym razem ja szukam tych do SID'a rocznik bodajże 2000 lub 2001?
@elmo czy masz jeszcze jakieś możliwości produkcyjne w tym temacie? Widelec jak z linku:
Obrazek


Z góry dzięki za pomoc :)
Shaddy
Giant XtC Team, XTR, SID, Race Face, Thomson, Onza i inne...

Re: nalepki, logo, stickery itd

#21
Dzięki Panowie. Malować go nie chcę, bo lakier jest ok a walczę o wagę. Dwa, że jednak chciałbym zachować retro look czyli pewnie niedoskonałości świadczące o "peselu" sztućca. Przy okazji też będę musiał dorobić naklejki do Face Race Turbine LP, bo traktowanie kilka razy karcherem niestety nie wyszło im na dobre.
Giant XtC Team, XTR, SID, Race Face, Thomson, Onza i inne...
cron