Malowanie SCOTT PRO RACING 1992

#1
Witam.

Poszukuję info na temat koloru widelca w Pro racing'u z 1992 roku - najlepiej w formie numeru z palety RAL. Chyba że jest ten sam co kolor naklejek. Sprawa pilna bo widelec i rama już czeka na malowanie.
SCOTT super LITE 92'
SCOTT comp RACING 95'
SCOTT Boulder 92'
Mongoose Ritual 06'

#3
katalog w wersji PDF mam ale to nic nie wnosi bo co monitor to inny odcień żółtego. a chciałbym jak najbliżej być oryginałowi. Chyba że ktoś ma PEWNĄ informację że to ten sam kolor co naklejki.
SCOTT super LITE 92'
SCOTT comp RACING 95'
SCOTT Boulder 92'
Mongoose Ritual 06'

#6
temat o proracingu stumpjampera prześledziłem.... kolor naklejek oryginalnych jest zielony ( taki żarówiasty ) czy taki był też widelec ? Szczerze to ostatni raz całego Proracinga widziałem 15 lat temu i choć go nadal kocham :mrgreen: to nie pamiętam tych szczegółów
SCOTT super LITE 92'
SCOTT comp RACING 95'
SCOTT Boulder 92'
Mongoose Ritual 06'

#7
ale w czym jest problem ? w google w grafike wrzucasz "SCOTT PRO RACING 1992" , widać że widelec jest koloru naklejek, weź sobie palete RAL i dopasuj kolorem naklejki :roll:

#8
w tą stronę idę. Jednak problem jest taki że ten kolor nie występuje w palecie RAL ( ale to problem do przeskoczenia ) i drugi problem to to czy naklejki które mam na ramie nie zmieniły odcienia swojego i wtedy przekłamię kolor widelca..........reasumując chyba za bardzo się wczuwam :lol:
SCOTT super LITE 92'
SCOTT comp RACING 95'
SCOTT Boulder 92'
Mongoose Ritual 06'

#11
podpowiecie panowie do kogo się udać aby zrobił naklejki. Nie interesują mnie zwykłe tylko wodne.
SCOTT super LITE 92'
SCOTT comp RACING 95'
SCOTT Boulder 92'
Mongoose Ritual 06'