hak do ramy KLEIN

#1
witam wszystkich. od dłuzszego czasu szukam jakiejś fajnej ramki pod v-ki ale jak kazdy wie nie jest to juz takie proste. mam na oku ramke kleina z 1999roku ale niestety brak w niej haka do przezutki tylnej.przeszukałem net tak na szybko i widze że ze zdobyciem takiego haka moze byc mały problem. w związku z tym mam do was takie pytanko czy ma ktoś moze mozliwosc załatwienia bądz dorobienia taiego haka w rozsądnych pieniądzach. ponizej zamieszczam orientacyjne foto tego haka. wszystkie sugestie i propozycje mile widziane. pozdrawiam
cannon rider
Załączniki
klein1.jpg

#3
Kiedyś ktoś dodał aukcję gdzie jakiś sklep miał chyba z milion różnych haków, prosili o podanie modelu i rocznika ramy i starali się dopasować.Nie wiem jak tego szukać ale było w obserwowanych aukcjach.
Lodzermensch

#6
ten i to napewno, i cena tez rozsadna za cos tak zadkiego, ciekawe ile za haki do splattera trzeba bedzie dac, sa jednoczesnie czescia tylnego wahacza, ehh

#7
no i co - sprawa zalatwiona? kiedys Mack dorabial haki (za 5 dyszek, ale to bylo dawno dawno i pewnie juz nieprawda); myslalbym o odwroceniu jakiegos w miare podobnego, doszlifowaniu i dwie opcje :1) przegwintowac na prawo ("od tylu"); opcja 2) bardziej partyzancko: powiekszyc srednice otworu, spalnowac otwor tak, zeby zmiescila sie i sklinowala podkladka m10 hexagonalna (wystarczy doslownie 1mm gniazda);
Obrazek