Re: Rozmiar sztycy do ramy cr-mo...

#4
Przy aluminium, które jest sztywniejsze fabrycznie lecą 0,2mm mniejsze
Przy stali, która jest bardziej elastyczna widywałem (choć nie polecam i nie pochwalam!) dobór z jeszcze większym rozstrzałem bez negatywnych konsekwencji
A jak masz idealnie pod wymiar, to nawet na smar nie ma miejsca - także ja bym ten delikatny luz, choćby właśnie na smarowidło, zostawił (tak z resztą zawsze robię)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

Re: Rozmiar sztycy do ramy cr-mo...

#6
Czyli każdy ma inne zdanie :) Z 29.4 i nawet 29.2 jest trochę problem na rynku niestety, albo słabo szukam. Myślę że nawet jak jest idealnie na wymiar to aby nie dopuścić do przyspawania to można po prostu od czasu do czasu ją poruszyć. Tych adapterów nie chcę stosować. No nic, będę polował na obydwa wymiary i wezmę to co będzie ciekawsze po prostu. Jak by co to poszukuję srebrnej, może być nawet w chromie ;) A idealne byłby coś w takim kolorze (tylko cena akurat tego egzemplarza to nie dla mnie...).

Obrazek

Re: Rozmiar sztycy do ramy cr-mo...

#9
rozumiem, myślałem że potrzebne nawet awaryjnie coś do jazdy ;)
nie będę Cię zasypywał linkami - no może jeden wrzucę ;) , ale szukałeś na ebay (nie PL) ?
tutaj z Kanady chyba ciekawy okaz https://www.ebay.com/itm/HARO-Proponent ... 2732746942


edit:
zreszta widze że fotkę którą zamieściłeś brałeś chyba z ebay.com, ale od sprzedawcy PL z Otwocka ? ;) - tylko rozumiem cena jest problematyczna?
https://www.ebay.com/itm/NOS-Campagnolo ... Sw22lb9JGV

Re: Rozmiar sztycy do ramy cr-mo...

#10
Do jazdy awaryjnie to faktycznie coś by tam się znalazło, i może tak nawet będzie. Ale jak na tą chwilę mam czas i na luzie ;) Ta z Kanady całkiem spoko, myślę że po polerce by przypasowała, ale koszt ogólny (z przesyłką) na 100% eliminuję tą opcję. Campa jest piękna :) Napaliłem się na nią już wcześniej, tylko że właśnie ta cena... Nawet u nas na Alle....