#9
Światełko w tunelu jest takie iżw sezonie ze znajomym będziemny zamawiać części tytanowe do wielu szpejów z dużej fabryki , sa tam spreżynki do v-ek Avidów , spreżynki do przerzutek, masa śrubek i kółeczek do przerzutki, śrubonarętki do hamulców szosowych , i mase innych szpejów w alu i tytanie,.
Jak sobie coś obmyślimy i nazbieramy kasy na zamówienie to dam znać co można zamówić .

p.s.
są nawet ramy tytanowe szosa i górskie , widelece sztywne itp, itd.
www.velotech.pl

#12
qsik pisze:Szprychy ostatnio załatwiałem od jednego z forumowiczów ale wszystko poszło na pospawanie ramy Fockera, a źródło już wyschło chyba :)
To chyba ode mnie, bo pamiętam, że komuś załatwiałem szprychy właśnie na pospawanie ramy. Co jakiś czas ktoś mnie jeszcze prosi o te szprychy (są to DT MMC Titanium) i źródło faktycznie powoli wysycha, ale powinienem jeszcze móc pomóc. Sam mam w swoich XTR-ach sprężyny zrobione właśnie z DT i przy wykonaniu ich z głową działają świetnie.
Mam też do sprzedania nowe gotowe sprężyny do V'ek robione właśnie do Avid-a, o których wspominał Piotr.
Także mogę pomóc i zapamiętajcie: jeśli ktokolwiek gdziekolwiek i kiedykolwiek, nad wodą, w górach, w powietrzu potrzebuje pomocy z tytanem jest ktoś, kto czuwa. Nie wahajcie się, bo to ptak, to samolot, nie to Punkxtr! :-o :-D :lol:

#13
Punkxtr pisze:jeśli ktokolwiek gdziekolwiek i kiedykolwiek, nad wodą, w górach, w powietrzu potrzebuje pomocy z tytanem jest ktoś, kto czuwa. Nie wahajcie się, bo to ptak, to samolot, nie to Punkxtr!
Super, forum się specjalizuje! z tytanem do Grześka, z amortyzatorami do drugiego Grześka
Mamy tu jeszcze jakiegoś wyspecjalizowanego Grześka? ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#15
Tak Grześku jak najbardziej od Ciebie :) Jak widzisz przydały się bo rama pospawana. Pocuduje z tańszymi rozwiązaniami i jak się nie uda to porozmawiamy o szprychach :)

#16
skolioza pisze:
Punkxtr pisze:jeśli ktokolwiek gdziekolwiek i kiedykolwiek, nad wodą, w górach, w powietrzu potrzebuje pomocy z tytanem jest ktoś, kto czuwa. Nie wahajcie się, bo to ptak, to samolot, nie to Punkxtr!
Super, forum się specjalizuje! z tytanem do Grześka, z amortyzatorami do drugiego Grześka
Mamy tu jeszcze jakiegoś wyspecjalizowanego Grześka? ;-)
A ja jestem Michał i specjalizuję się w produkcji foteli ginekologicznych więc jakby ktoś miał problem z takowym to pomogę:)
Lodzermensch
cron