Koła Grimeca

#1
Panowie..
moje pytanie: jak dałem dupy kupując te koła za 800zł? 3 szprych Grimeki, z kastą nakręcaną 9'tką jakąś tam..
poje..wszy się z Inferno takimi fajnymi kompozytowymi..
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.
Załączniki
1635974153147.jpg

Re: Koła Grimeca

#3
No nakręcana. Nie wiem co mnie napadło :/
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Koła Grimeca

#9
Pamiętacie jakie koła szły do rowerów mercedesa w latach 90tych?
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Koła Grimeca

#10
Zresztą nieważne, dałem się zrobić, myślałem, że kupuję coś innego. I teraz na trzeźwo jak przejrzałem treści ogłoszenia i rozmowy.. trafiłem na oszusta.
Tak więc, nieważna sprawa, zobaczę czy kasę odda :)
ehhh stary a durny, raz ustrzeliwuję jakieś ciekawostki, a innym razem daję się zrobić jak gówniarz :/

PS będę sprzedawał ramkę ravena, kolo się napalił na moje koła spinergy - te 6cio szprychowe, z małym defektem z tyłu.. ile można wycenić takie kółka? I czy trzymać to warto?
(defekt to wkręcony jakiś dziwny nypel nieoryginalny i bicie obręczy, nie chciało mi się jak dotąd tego rozkminiać, poza tym skąd do tego znajdę jakieś części/śrubki)
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Koła Grimeca

#12
DOMAN pisze:
2021-11-04, 22:24
Hydraulik grimeca ten 4 tłokowy został przemianowany przez Shimano na ich pierwszego hydraulika XT. Natomiast rzeczywiście reszta produktów grimeca to jakieś condomy.
Grimeca robila rozne hamulce tarczowe, od takich na sznurek, po 6 tloczkowe, dobry to byl produkt i faktycznie 4 tloki grimeca system 8, shimano m755 i sram chyba 7.0 byly takie same.