Identyfikacja pewnej korby..

#1
Hmmm panowie, coś tam namierzyłem co ma ciekawą korbę po pierwszym rzucie oka.., co to może być?:
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.
Załączniki
korba.png

Re: Identyfikacja pewnej korby..

#3
hahaha nic Ci nie umknie :) też mam niedaleko, dlatego się połakomiłem ;) warte to coś?
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Identyfikacja pewnej korby..

#6
eehhh znasz się lepiej, to odpuszczam :/
Wczoraj się napaliłem na proflexa w jelonce, nie pojechałem, dziśjuż go nie ma. Muszę w sumie zaprzestać polowań, bo utonę w garażu :)
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Identyfikacja pewnej korby..

#9
Na korbach się znasz lepiej i na Mercedesach chyba też :) dzięki Tobie jak pamiętam, wiem teraz że dałem dupska przy malowaniu 140tki w dwa kolory, a to ostatni lift :/
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.
cron