Re: Giant atx 990

#11
Z mojej młodości też. Trochę się pozmieniało Nowe opony wszystkie linki i pancerze wyczyszczone i przesmarowane wszystkie łożyska i pokasowane luzy. Widelec po serwisie napęd wyczyszczony i wyregulowany. Rower miał trafić na złom poprzedni właściciel twierdził że już stary. Teraz ja się nim cieszę, przejechałem już nim 500km😉

Re: Giant atx 990

#24
To w takim razie jett, ale na pewno nie judy, bo nie było judy z prostymi dolnymi goleniami.

edit
Ale i tak mi się to nie klei... jett xc ze skręcaną koroną wygląda inaczej niż twój amortyzator. Jesteś w stanie dodać zdjęcia Twojego widelca? Korona i podkowa by się przydały. Może to jakiś frankenstein złożony z dwóch widelców (wygląda jak mag). W ogóle skoro był serwisowany to po co chcesz go zmienić? Nadal źle pracuje?
Części na sprzedaż:
https://m.olx.pl/oferty/uzytkownik/1eZ3x/

Re: Giant atx 990

#28
O ile dobrze pamiętam po 75 ml oleju i na panewkach smar stały. Rama judy? Mam nadzieję że to dobra rama i pocieszę się z tego roweru. Mam jeszcze meride nighthawk pro i kompletnie nic nie wiem na temat tego roweru poza tym że jest trochę nowszy. A na strychu mój pierwszy góral który kupił mi ojciec w 1993 roku planuję go odnowić i oddać komuś za darmo może jakiemuś dzieciakowi.

Re: Giant atx 990

#30
Do Maga nie wsadzisz sprężyny/elastomeru. Tzn wsadzisz, ale się nie będzie uginał, bo tam nie ma żadnego wspornika. 🙂
To pewnie Quqdra 21 (odkręcana korona) z korkami od Maga. Tym bardziej że Maga z podkową bez wieszaka że świecą szukać, za to w Quadrach czasem bywała.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .