Bezbarwna gruba folia ochronna na ramę.

#1
Kupiłem kiedyś folię ochronną na ramę a konkretnie tylne dolne widły pod łańcuch. Bardzo gruba ok 0,5mm a może więcej, bardzo dobra, wytrzymała do końca życia ramy, która się była pękła a folia przeżyła. Problem w tym, że nie wiem gdzie kupowałem a nigdzie teraz takowej nie mogę namierzyć. Jedyne co, to udało mi się znaleźć Bike Shield, ale nie wiem czy one są tak grube no i nie wydaje mi się bym takie pieniądze za folię płacił. Macie jakieś inne pomysły/namiary/linki?

Dźwięki z góry
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm
Załączniki
SalsaGrubaFolia.JPG

Re: Bezbarwna gruba folia ochronna na ramę.

#4
Grubość 150 mikrometrów to nie o to o co mi chodzi, ale już wyczaiłem, że grubość mojej na starej ramie na pewno więcej niż 0,5mm czyli ponad 500 mikronów to musi być jednak BikeShield tylko kupiłem prostokąt do wycinania a nie te dedykowane już w odp. kształtach. Ale dźwięki za podpowiedzi, ta samochodowa na ochronę przed obcierającymi pancerzami powinna być dobra.
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm