Re: Sztyca carbon - moment dokręcenia zacisku

#35
Bart pisze:
2019-01-17, 19:07
No widzisz nawet nie poznałeś i kupił byś takie w Polsce albo na eBay za tyle.
Po pierwsze ...ufalem ze zamieszczasz zdjecie orginalnego siodelka
po drugie :idea: fakt ...nigdy nie jezdzilem i tym bardziej nie interesowalem sie ww marka i takie pirackie zarciki niestety przechodza ;-)
selle italie ..wypunktowalbym od razu ....inna sprawa ze nie widzialem nigdy podrob ich produktow
I jeszcze sprawa zachwalanego przez Ciebie podobienstwa Orginalu VS Alibaby ..........jest tak ze najlatwiej podrobic wlasnie wyglad :idea: bo szeroko rozumianych wlasciwosci to juz nie koniecznie :idea: nalezy jedynie zyczyc co by ten/ta/to Alibaba Marco nie rozerwal Ci moszny na zjezdzie lub podjezdzie ;-)

ps
drozsze rzeczy staram sie kupowac u autoryzowanych sprzedawcow.....a do Chin nigdy nie wyslalem nawet centa
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

Re: Sztyca carbon - moment dokręcenia zacisku

#39
Bart pisze:
2019-01-17, 20:38
Dzięki za troskę Marcinek. Chińszczyzna otacza nas z każdej strony. Ja przedstawiłem żywy dowód na przykładzie kasków, ty jedynie insynuacje.

Bart zeby nie bylo :idea: naprawde jest mi obojetne na czym jezdzisz ....ba :idea: bylem nawet jednym z niewielu ktory z zaciekawieniem ogladall jak stawiasz pierwsze kroczki w swiecie mtb
ale prosze Cie nie przekonuj mnie ze czarne jest biale a biale jest czarne .......za dlugo w tym swiecie jestem :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

Re: Sztyca carbon - moment dokręcenia zacisku

#40
Bart pisze:
2019-01-17, 21:11
skolioza pisze: jakbyś oba poddał odpowiednim testom
Oba kaski już przeszły testy bo mają europejski atest. To są identyczne kaski z tej samej chińskiej fabryki. Płaci się tylko za logo.
moje doświadczenia co atestów są zdecydowanie inne Atest otrzymujesz po spełnieniu pewnego minimum - nikt nie wnika czy kryteria osiągnąłeś ledwo ledwo czy z odpowiednim zapasem Przykładów na to ze swojej branży mógłbym podać Ci sporo, ale nie o tym jest ten wątek
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

Re: Sztyca carbon - moment dokręcenia zacisku

#43
Bart pisze:
2019-01-17, 21:52
Właśnie, wróćmy do tematu.

Co powiecie na ten specyfik ?

https://allegro.pl/finish-line-fiber-gr ... 21596.html
w tym specyfiku sa granulki ktore moim zdaniem powinny byc drobniejsze :idea:
byloby blizej to bym Ci podeslal bo tej pasty jest na 100 rowerow ....do tego od dawna uzywam FSA ....Bianchi dodaje go do swoich ram i rowerow ....wspomniane wczesniej granulki sa w nim drobniejsze przez co laczone elementy sa mnie narazone na naprezenia ( wiem margines marginesow :idea: ale jednak ;) )
Ostatnio zmieniony 2019-01-17, 22:38 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

Re: Sztyca carbon - moment dokręcenia zacisku

#46
Bardzo wazna kwestia do ustawienie zacisku na sztycy w tes sposób aby naciecia na ramie i zacisku nie pokrywaly się. Gdy tak bedzie ustawione rama wbije sie w sztyce albo ona peknie w tym miejscu. Niestety doswiadczylem tego na swoim przykladzie.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
cron