Piasty DT onyx opinie

#1
Witam

Mam kilka pytań co do piast DT onyx

1)czy to są trwałe niezawodne piasty do MTB?

2)ile łożysk posiada tylna piasta i jaka to seriałózysk –czy bez problemu można dokupić

3)czy tylna piasta posiada system rachtet-zazębianie bębenka

4) czy bębenek jest wykonany ze stali czy z aluminium?

Serdecznie dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam!

#2
Ja moze nie w temacie.... Nie tak dawno planowales zakup fd shimano :idea:

W zwiazku z tym mam kilka pytan ( sorki ze pozwolilem sobie zacytowac)

1)co wybrales... Xtr 900,950 xt735 a moze lx 560
2) czy okazala sie trwala
3)i precyzyjna
4)czy obsluguje korbe Truvativ Comp g- truvativ five
5)i jak z tym ciagiem/tymi ciagami :roll:

Serdecznie dziekuje za odpowiedz (sorki za ponowny cytat)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#3
koło zaplołem na piasćie xt 737 i lx 570 oraz na xtr 900 oraz 910 teraz przymierzam sie do koła na piastach dt onyx a jak tobie nie podobają moje pytania to po co co w taki sposób odpisujesz tylko brudzisz to forum!!

#4
Pytania bardzo mi sie podobaja.... Bylem ciekaw czy nasze forum okazalo sie byc pomocne :idea:
Bo jak nie to pozostaje fejsbuk
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#6
Alosa pisze:koło zaplołem na piasćie xt 737 i lx 570 oraz na xtr 900 oraz 910 teraz przymierzam sie do koła na piastach dt onyx a jak tobie nie podobają moje pytania to po co co w taki sposób odpisujesz tylko brudzisz to forum!!
Masz czelność mówić o brudzeniu forum? Napitalasz do mnie PW jak ckm. Robisz kopiuj-wklej z postów jakie wcześniej zamieściłeś na forum. Po otrzymaniu odpowiedzi nie odpowiadasz, nie ma żadnego podziękowania, żadnego "pocałuj mnie w d...", cokolwiek. Przypuszczam, że do innych forumowiczów nawalasz takie same spamowe pytania na zasadzie kopiuj-wklej.
Teraz zadajesz pytania, na które odpowiedź znajdziesz bez wysiłku na każdym forum rowerowym. To Ty więc śmiecisz, mając jednocześnie w nosie innych użytkowników tego forum.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#7
O, Marcin przestał brać tabletki :-)

Alosa, trochę pokory - wbijasz na forum, chcesz z niego czerpać zadając co rusz to nowe pytania, oczekujesz że grono doświadczonych ludzi, którzy zjedli zęby na sprzęcie wyłoży Ci kawę na ławę odpowiedzi na Twoje dylematy (nie wspominając że męczysz swoimi dylematami równolegle na forum i w prywatnych wiadomościach, np do mnie), ale sam od siebie nie dajesz nic
A jak już Ci Marcin w kulturalny acz zawoalowany sposób (może nie zrozumiałeś aluzji?) zwraca uwagę, że wypadałoby chociaż na zakończenie burzy mózgów pochwalić się podjętymi decyzjami, czy efektami prac w których oczekiwałeś od forumowiczów porady to strzelasz fochem z dupy i starasz się musztrować ludzi Ci pomagających

Żenujące
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#9
focker pisze: Masz czelność mówić o brudzeniu forum? Napitalasz do mnie PW jak ckm. Robisz kopiuj-wklej z postów jakie wcześniej zamieściłeś na forum. Po otrzymaniu odpowiedzi nie odpowiadasz, nie ma żadnego podziękowania, żadnego "pocałuj mnie w d...", cokolwiek. Przypuszczam, że do innych forumowiczów nawalasz takie same spamowe pytania na zasadzie kopiuj-wklej.
Teraz zadajesz pytania, na które odpowiedź znajdziesz bez wysiłku na każdym forum rowerowym. To Ty więc śmiecisz, mając jednocześnie w nosie innych użytkowników tego forum.
Zgadzam się w 100% z twoją opinią bo miałem tak samo :-P
Ale nie ma co się stresować ...

Re: Piasty DT onyx opinie

#10
Alosa pisze:Witam

Mam kilka pytań co do piast DT onyx

1)czy to są trwałe niezawodne piasty do MTB?

2)ile łożysk posiada tylna piasta i jaka to seriałózysk –czy bez problemu można dokupić

3)czy tylna piasta posiada system rachtet-zazębianie bębenka

4) czy bębenek jest wykonany ze stali czy z aluminium?

Serdecznie dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam!
1 przyzwoite piasty aczkolwiek wybrałbym Novateca.
2. piasta tył posiada 3 łożyska maszynowe i jedno - wianuszek rolkowy
3. Tylna piasta ma system zapadkowy - 2 zapadki
4. Bębenek jest stalowy

Opisuję piastę dt 340, którą serwisowałem ostatnio dla siebie, z tego co pamiętam to to samo co Onyx


I tak należało b . . e odpowiedzieć na pytanie nie roztkliwiając się nad sobą, a nie robić burdelu jak zwykle , , ,, takie polaczki . .. jak to mówią za granicą , kłócą się i nikt nie wie po co.
Ostatnio zmieniony 2018-10-05, 21:41 przez Piotr, łącznie zmieniany 1 raz.
www.velotech.pl

#15
Inaczej byś gadał, jakbyś dostał na PW zCKMu serię pieciostronnicowych pytań kopiuj wklej i po udzieleniu odpowiedzi nie otrzymał ani podziękowania ani chociaż kurtuazyjnego "pocałuj mnie w zadek".
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .