#2
Chyba nie, przynajmniej jak bym nie sformułował zapytania nic nie znalazłem w google, być może jest coś ale to już jak w google nie ma to jest nieosiągalne :-P
Za to natknąłem się na to nisamowite cudo :-P :
Załączniki
canti-v.gif

#6
skolioza pisze:po tego żebyś mógł zablokować kółko kantami
Dezent pisze: Po kiego wuja montowali oryginalnie takie długie wajchy... ???
Przez 15 lat hamowałem kantami i Shogunami na dwa palce. Bez problemu taki układ dawał radę. Chyba że ktoś siły nie ma...

fsowaf pisze:Ja jakoś do takich wajch przywykłem :-P
Ja też, ale jak to wygląda...
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#7
Dezent pisze:
skolioza pisze:po tego żebyś mógł zablokować kółko kantami
Dezent pisze: Po kiego wuja montowali oryginalnie takie długie wajchy... ???
Przez 15 lat hamowałem kantami i Shogunami na dwa palce. Bez problemu taki układ dawał radę. Chyba że ktoś siły nie ma...
Pojedź kiedyś w góry na rowerze zamiast po ścieżkach rowerowych wokół jeziorka, może jakieś ciekawsze wnioski wysnujesz. ;-)

#10
Na płaskie ścieżki wokół jeziora można tylko manetkę zostawić a klamek z kantami się pozbyć i problem za długich klamek znika sam.
Ja ostatnio zamieniłem swoje klamoko-manetki LX 565 na LX 567, są zdecydowanie krótsze, wygodniejsze, lżejsze, lepiej działające i ładniejsze. Albo LX 566 tez chyba ma krótsze klamki. Tylko, że ja akurat na zgodnośc rocznikową osprzętu przestałem zwracać uwagę bo jesli chodzi o retro-rower na wyścigi, więc wymieszałem LXa 563/565/567
/// 4x Specialized /// ;)

#11
fsowaf pisze:Chyba nie, przynajmniej jak bym nie sformułował zapytania nic nie znalazłem w google, być może jest coś ale to już jak w google nie ma to jest nieosiągalne :-P
Za to natknąłem się na to nisamowite cudo :-P :
mozna takie cos kupic? pod jakie to klamki ?
cron