#3
wewnatrz ramy , w ramie sa zrobione otwory i pancerz przez nie przechodzi ale powinny byc takie plastikowe lub gumowe przelotki dla estetyki i żywotności pancerza

#6
raczej chodzi o patent np z hawka, niestety ale raczej nie do zdobycia, trzeba kombinowac, i dawac np te zapobiegajace otarciu gumowe rurki, kazdy producent jak dawal rame z pancerzami w srodku to i ptrzelotki do ramy, ale jak rama nie produkowana , to juz i przelotek brak, do hawka mam 2 komplety , ale strzege ich jak swietego graala, ;)

#11
czy ktoś ma jakiś pomysł na takie przelotki bo nigdzie nie mogę ich znaleźć a tylko tego brakuje mi do skończenia rowerka
Mountain Cycle San Andreas
Trek Y Five - 0
YT Tues

#12
czy ktoś ma jakiś pomysł na takie przelotki bo nigdzie nie mogę ich znaleźć a tylko tego brakuje mi do skończenia rowerka


dokładnie interesują mnie takie
Mountain Cycle San Andreas
Trek Y Five - 0
YT Tues
Załączniki
przelotki.jpg

#13
Samoróbka: zgrzać dwie warstwy tworzywa termoplastycznego typu ABS albo kydex,
wyciąć z tego "łezkę", pogrzaną przyłożyć do ramy i ukształtować, potem odpowiednio wyciąć otwory.
--
Cypis

#14
polecam kontakt z firmą/hurtownią/sklepem montującym rowery dla siebie i na sprzedaż, takie przelotki są już nawet w miejskich rowerach i z pewnością mają na stanie. U nas w Bydgoszczy co najmniej 2-3 hurtownie składają rowery i przynajmniej jedna solidna montownia/importer - Unibike. Może by do nich napisać, zapytać? Czasem można bardzo pozytywnie się zdziwić, że ludzie podchodzą życzliwie do takich kwestii. Ja w Unibike'u będe osobiście w przyszłym tygodniu chyba.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#15
siedem3 pisze:polecam kontakt z firmą/hurtownią/sklepem montującym rowery dla siebie i na sprzedaż, takie przelotki są już nawet w miejskich rowerach i z pewnością mają na stanie. U nas w Bydgoszczy co najmniej 2-3 hurtownie składają rowery i przynajmniej jedna solidna montownia/importer - Unibike. Może by do nich napisać, zapytać? Czasem można bardzo pozytywnie się zdziwić, że ludzie podchodzą życzliwie do takich kwestii. Ja w Unibike'u będe osobiście w przyszłym tygodniu chyba.

i jak byłeś może ?
Mountain Cycle San Andreas
Trek Y Five - 0
YT Tues