#3
Właśnie miałem pisać że sam sobie możesz odpowiedzieć - katalog z tym rowerem jest na linkowanym przez ciebie MTB-kataloge.de :-P
Choć przyznaję że miałem wątpliwość czy to 90 czy 91 (bo to że to Windriver to było pewne - jaka inna rama cr-mo jeździła na DX-ie?) Bardzo podobne grafiki były w tych latach, biało niebieskie blachy z flagami USA itp - a katalogu 91 nigdzie niestety znaleźć nie mogę dla porównania.... :-(

#4
W sezonie mam bardzo mało czasu na szukanie i oglądanie a pare wynalazków czeka na zrobienie na zime dopiero, a znalazłem go przez przypadek, a katalog z 91 mi sie nie ładuje.

#8
Ten co w linku podałem, jakoś mi skakał i wysypywał sie , ale pewnie to wina komputera bo dysk do wymiany idzie a wszystko sie sypie w oprogramowaniu pomału.

Także stwierdziłem że to pewnie 90 jak nic.

#9
Nie zrozumieliśmy się.... link jest do katalogu z roku 1990, na tej stronie jest jeszcze rok 1992 a ja poszukuję rocznika 1991 - myślałem że ten gdzieś namierzyłeś....

#10
Witam,

Chciałbym zamieścić link do forum o podobnej tematyce.
Jest trochę zdjęć tak że fajna sprawa. Jestem miłośnikiem starych Scottów, a więc linkuję
do wyników zapytania ''SCOTT'' ale inne cukierki też znajdziecie :)

#12
Nie wkleił się sorka, ale i tak znalazłem tam galerię Twojego Bouldera :) Tak że nie zaskoczę :) Mimo wszystko szacun za stronkę siedzę od kilku dni i się jaram.

#13
Hmmm gdzie mogłeś znaleźć mojego Bouldera..... tu albo na Retrobike.co.uk
Jeśli o niej piszesz to faktycznie sporo tam informacji i fotek na różne tematy - jak na razie na tak zwanym "łeście" znacznie więcej dzieje się w tematyce retro więc śledzić ją warto ;-)

#14
No to kolejne pytanie do Szanownego Kworum

Boulder to czy nie?

*wygląda jak drugi kolor z roku 1990, te same grafiki, układ kolorów, osprzęt itp W katalogu jednak tej kolorystyki nie ma...

Obrazek
cron