#2
u mnie puścił spaw przy mocowaniu zacisku podsiodłowego
a tak poza tym słaaaaby lakier :mrgreen:
Era retrobikera kończy się na cantileverach...
Dziewczyny wolą sztywnego :)

#6
był taki model Sectora srebrny, na hakach również Ritcheya, rurki noname double butted, NIEZNISZCZALNY, wiem bo jeździłem, potem był żółty Sector na rurkach Nitanium i ten ze zdjęcia również na Nitanium i różne przykre rzeczy się z nimi działy :roll:

najwiekszy crash jaki przeżyła moja srebrna rama to był dość długi lot i uderzenie w przeciwległą skarpe rowu melioracyjnego, umarła wtedy RS Judy 100 ;) a rama dalej geo trzymała :lol: :lol: :lol:

ps. kupie srebrnego Sectora 19tkę :-P

#8
No ciężko, jak wszystko Corrado kupuje ;D Fajne Fuji było ostatnio na hakach ritcheya też, chyba już go nie ma, ładna waga tam była 1850 jakoś.
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#9
Waga akurat dla mnie znaczenia istotnego nie ma. Bardziej zależy mi na czymś trwałym. Trzeba będzie chyba się wykosztować i postawić coś na ramie rometa 29er.

#11
Musze przyznać że malowanie tego Autora przekozackie...

Jednak sławę pękających Autory miały nawet jak kupowałem swoją ramę czyli 2008r.

pozatym słyszałem że trzeszczą dla tego sobie je odpuściłem.

pozdrawiam
xMekpx
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#17
Witam
Używam tej ramy od samego początku jej dostępności.Z początku ze sztywnym widelcem,a od kilku lat z RST XMO .No i za bardzo nie mam się do czego przyczepić;może faktycznie słabszy lakier.Znam jeszcze dwóch użytkowników tej ramy .Jeden z nich ważący powyżej 100 kg(rama 17" rurka pods. 430 mm) kilkakrotnie zmieniał (z powodu zużycia)cały układ napędowy,dla mnie dobry prognostyk!Pękanie o którym pisaliście dotyczyło "następnego rocznika" ,ale nie było to już titanium!

#25
chyba to co było po nitanium to rurki TRITON 4130, cokolwiek to jest....kupiłem taką ramkę, czekam na nią. rozmiar 17, waga 1970g więc przyzwoicie. rocznik 2004. sporo pękało pod zaciskiem podsiodłowym i troche się boję :/

Obrazek


Obrazek


jak dojdzie zakładam wątek i szybciutko składam, ale uwaga!!!! z przodu będzie tarcza :)
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#26
Oj pękało i nie tylko tam, rama krucha, pierwsze wrażenie fajne, rurka ''miło brzmi'' rower szybki do pewnego momentu, widziałem gdzie nawet ze sztycą thomsona strzeliła podsiodłowa, do spokojnej jazdy dla lekkiego człowieka pewnie da sporo frajdy :)

pochwal się co tam będziesz modził :mrgreen:
klein attitude race 95', stevens 7.1.2.comp, stevens 4.1.2.sport, novara XT 92' cr-mo, kona kula 94', cannondale super v 700, specialized stumpjumper fs 94...gt ricochet, schwinn traveller..