#3
3 blaty...???? :-) Swojego czasu mnóstwo tego jeździło, jestem ciekaw w jakiej konfiguracji powstanie.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#4
miałem kiedyś rowerek na takiej ramie , wahacz w okolicach suportu był spawany , mam długie siodło i element mocujący 2 sztyce z tego co pamiętam to do tej ramy tez pasowało (foto nie działa)
Mountain Cycle San Andreas
Trek Y Five - 0
YT Tues

#7
Taka rame udało mi sie dostać jeśli ktoś ma jakieś uwagi dotyczące poskładania tego roweru bardzo chetnie poczytam, zreszta chciałbym nawet usłyszeć jakieś propozycje bo nie ukrywam potrzebuje tu w tym temacie pomocy...W miare możliwości prosze o dodawanie jakiś zdjęć lub linki do nich bo nie zawsze jestem w stanie zrozumieć o co chodzi.

#8
To jak chcesz, to zapodam Ci w wolnej chwili genialny patent na usprawnienie przeniesienia napędu, tzn. odseparowanie go od pracy zawieszenia. Musze poszukać foty. Poza tym w swoich zbiorach tez mam sporo tych rowerów więc ode mnie możesz liczyć na sporo fot.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#11
o żesz ty w mordę...

no i po co to zdjęcie? miałem kiedyś dokładnie takiego samego San Andreasa. Płaczę po nim od kilku lat bolejąc nad własną głupotą. Szukam od pewnego czasu i w tym roku musi już być.
Alpinestars x9, Breezer x2, Intense x2, Klein x3, Yeti x2, Cannondale, Specialized, GT, Rocky Mountain...
+ Checker Pig, Creme, Electra

#12
scocika juz nie mam ale MC dalej w stajni stoi
Ostatnio zmieniony 2013-12-21, 22:42 przez fakir, łącznie zmieniany 1 raz.
Mountain Cycle San Andreas
Trek Y Five - 0
YT Tues
Załączniki
roweszki.JPG
cron