#2
miedzy tymi to ja akurat roznic nie widze, ale xt pedaly byly w 2 wersjach , roznily sie szerokoscia polatformy, te na foto sa standardowe i jeszcze byly szersze sporo , takie jak mam w kuwaharze zamontowane

#3
ANDRIUBIKER pisze:miedzy tymi to ja akurat roznic nie widze, ale xt pedaly byly w 2 wersjach , roznily sie szerokoscia polatformy, te na foto sa standardowe i jeszcze byly szersze sporo , takie jak mam w kuwaharze zamontowane
Andriu przyjrzyj sie dokładnie...to sa dwa rozne modele pedałów a takie same symbole..te pierwsze to ośka na styl spd czy co?Jakis klucz do tego?

#4
aaa o to pytasz, nowsze mialy wklad z lozyskami taki jak w spd,(odkreca sie ta plastikowa nakretke i wychodzi oska wraz z lozyskami) a starsze byly klasycznie zmontowane z nakretka od przodu,

#5
ANDRIUBIKER pisze:aaa o to pytasz, nowsze mialy wklad z lozyskami taki jak w spd,(odkreca sie ta plastikowa nakretke i wychodzi oska wraz z lozyskami) a starsze byly klasycznie zmontowane z nakretka od przodu,
Dzięki Andriu:)A powiedz mi do tej nakrętki od tych pedałów na styl spd to trzeba jakis nabyc specialny klucz?No i pytanie na koniec które twoim zdaniem rozwiązanie było lepsze technicznie?Dzieki wielkie!

#6
sa do tego specjalne klucze, ale nie wiem jak z dostepnosci i cena, to wykrecisz domowymi sposobami, byle nie uszkodzic bo plastikowe, imadlo, klucz hakowy, no trzeba kombinowac, a ktore lepsze to zalezy, latwiejsze w zmontoawniu to nowsze, a co do wytrzymalosci to chyba roznicy zadnej, poprostu latwiej serwisowac i wymieniac lozyska w tym nowszym rozwiazaniu, ale ja tam roznic wielkich nie widz w sensie uzytkowania

#15
Na nakrętkach jest strzałka, w przeciwnym kierunku do niej się odkręca, raz zrobiłem odwrotnie i pękło ;/
Allegro, Alpinestars, Breezer, Corratec, Kuwahara, Rocky Mountain.

Obrazek

#16
elziomallo pisze:Na nakrętkach jest strzałka, w przeciwnym kierunku do niej się odkręca, raz zrobiłem odwrotnie i pękło ;/
Ok Elziomallo będę pamiętał,powiedz mi czy ty do odkręcenia swoich osi stosowałeś wyżej pokazany przez Andriu klucz do osi spd?