cannondale super v2000 racing 1993

#1
Siemanko wszystkim. Niespodziewanie wróciłem do retro. Znalazłem go przysypanego śniegiem, porzuconego luzem, na głównej ulicy mojego miasta.
Rower jest dziwny, bo primo -ma naklejkę racing, secundo -stał na pełnym m900, więc może jakaś wersja teamowa -jeśli jest inaczej, wyprowadźcie mnie z błędu. Nie znalazłem go w katalogu w tej specyfikacji.

Chciałbym go zrobić możliwie w oryginale, zrobię pełny serwis zawieszenia i to nie problem.
Koła do zaplecenia.
Brakuje mi za to zmyślnych wieszaków do canti z cannondalea, może ktoś ma ,albo wie gdzie je dorwać?
Do tego brakuje mi ogryzka m900 na przód, sztycy z kompletu i przerzutki m900 31.8 ,down pull. Jeśli ktokolwiek ma te artefakty, proszę ,dajcie mi znać.

Swoją drogą, nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać, jakie rzeczy ludzie potrafią wyrzucić i zajechać..

Dajcie znać co o tym myślicie, jeśli się Wam chce.
Obrazek
https://i.ibb.co/xzgcXhv/IMG-20211206-110353.jpg

Re: cannondale super v2000 racing 1993

#6
halo. Fajnie tu wrócić i was poczytać🙂 Miejsce zbierania rowerów to Oslo. Rok temu w podobnej porze, wyciągnąłem ze śmietnika konę lava dome 2001 ,na oryginalnym szpeju.. staram się nie zbierać rowerów, no ale jak leżą na ulicy i czekają na przemiał .. to po prostu nie potrafię odpuścić. Zimą jest czas, można o nie zadbać. Wracając do cannona - canti -pełna zgoda, nic innego nie rozważam, tym bardziej ,że chyba mam gdzieś set czekający na taką okazję. Znalazłem zamiennik wieszaczków tektro : https://www.google.com/search?q=cannond ... mj9DIJtNwM

Widział ktoś coś takiego w pl?