Witam

#1
Dzien dobry wszystkim,ze tak powiem jest juz po mnie. Te 35+ wiosen na karku i sie zachciało po pracy polatac na rowerze. Poszukiwania rozpoczęłam od typowo mtb dostepnych teraz na rynku, no i po tygodniach poszukiwań sie przypomnialo😭 jak to bylo w czasach trzepaka. Topowy osprzęt proszę bardzo 400 paczki i zakupiłem wariata na deore lx, a dokladnie gianta terrago 1996. Wszystko pieknie ale głowa zwariowała. I tak od paru dni was tutaj szpieguje.
Panowie rowery petarda,za niektóre to bym oddal nerkę normalnie.Mam niestety tyle pytań ze boje sie ze was zamecze ,wiec jesli wam to nieprzeszkadza bede czerpał z waszej wiedzy dalej ,bo przypuszczam ze odpowiedzi na moje pytania juz tu są.
Pozdrawiam

Re: Witam

#6
Dokladnie, RoboCop do dojechania, jak narazie jakies 500 machnięte,i moj zamysl rozkladania go i czysczenia narazie odpada bo wszystko smiga jak szalone,napewno te gripy sram do wymiany bo jakos nigdy nie lubilem,i nie mam pojecia co to za amor przypuszczam ze jakies rst,ale zamalowany niestety, druga warstwa farby czerwona i pracuje przy moich 90 kg bardzo zacnie a chcialem na sztywniaka ,nawet namierzylem ze sterami typowo cromo i ten sam kolor ale jak nazslosc zarezerwowany do piatku wiec czekam
Załączniki
IMG20210729192017.jpg
Stare siodło wykopalemxD
IMG20210729192025.jpg
IMG20210729192117.jpg
IMG20210729192130.jpg

Re: Witam

#14
Dobra ,widelec sztywny wjedzie na dniach,delta i dt swiss poleci do arrowheada ,wiec szukam jak szalony piasty i obręczy na przód, postanowiłem powielić to co na tyle i jest jazda,skad te ceny?
Dodam ze ten tył toczy sie wyśmienicie i na przód bym chcial tez cos na podobnym poziomie,jakies propozycje co tam wrzucić tak zeby mnie zona z domu nie e wyrzuciła?
Załączniki
IMG20210803191134.jpg
IMG20210803191145.jpg
IMG20210803192719.jpg

Re: Witam

#16
Mavic 281 na deore lx 550 (ogłoszenie zdjęte wiec nie wiem teraz sam czy to hb czy fh,zglupialemxD)namierzyłem,niestety nie wiem czy tam 8 wejdzie na tył,ale cena ciekawa wiec jak przyjdą zobacze.

Re: Witam

#20
Dobra ,naspokojnie przekopałem forum i dorwałem stronkę retro mtb ta waszą xD(szybko co nie) grupy sprzętu juz mi nie straszne 😉,jako ze mam te tylne kolo z fajna piasta to nie chcialem nic zmieniać,lecz ceny obręczy fir ea 10 na necie powalały,jednak cierpliwie trafilem odrazu 2 szt w cenie 50 zl,i teraz pytanie w jakie szprychy to ubrać?piasta 32 h stx hb-mc32 obrecze rowniez 32 dziury.Dodam ze ziomeczek w rowerowym krzyknął mi 60 zl za zaplecienie kola + nyple szprychy itd wiec w tej cenie wole kupic 64 szprychy i sie nauczyc zaplatacxD.Pytanie czy jest jakis wymiar standard pod obrecze 26 i ta piastę?
Dodatkowo byłbym wdzięczny gdyby ktos mi cos opowiedział o tych obręczach bo wojek goggle naprawde slabo tu wypada.
Pozdrawiam
Załączniki
IMG20210810192000.jpg