Cześć

#1
Obrazek
[/img][/img][/img]
Obrazek
Witam wszystkich i dziękuje za przyjęcie do forum.
Jestem właścicielem anlena neutron mtb który kupiłem w roku 1991 w Poznaniu na Wielkiej i używam go do dziś 😁
Rower był z osprzętem shimano deore LX w związku z dużym przebiegiem ponad 200 tys kilometrów z czasem po ok 10 latach zmieniłem osprzęt na XT i na tym śmigam do teraz. Ciekawostką jest to że do dzisiaj mam w nim oryginalne szczęki hamulcowe i od 30 lat ich nie zmieniłem. Rowerem nie jeździłem wyczynowo służył i służy raczej do celów turystycznych czasami wpadałem do lasów. Unikałem też jazdy w deszczu a jak się zdarzyło to była kompleksowa konserwacja.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Re: Cześć

#5
To właśnie zdjęcie znalazłem w Google jak szukałem czy jest gdzieś na Świecie ktoś kto też ma neutrona i zdziwiłem się jak zobaczyłem tą damską wersje 👍 Zanim kupiłem ten rower jeździłem na Wigry 3 i Jubilacie, wiec jak wsiadłem na górala od razu się w nim zakochałem. Anlen może nie był wtedy topowym rowerem no i firma mało znana ale wpadła mi w oko ta rama. Znajomi się dziwili dlaczego taki wybrakowany rower kupiłem tzn wyglądał jakby stał pod drabiną malarza i czarna farba na niego spływała 😁

Re: Cześć

#8
Olaf pisze:
2021-04-09, 13:28
O to tak jak ja!
Mój pierwszy MTB Anlen Colorado.
Niebieski kolor z szarymi paskami.
Osprzęt Shimano 300 Lx.
Kupiony w Krakowie na ulicy brackiej w 1993 :)
Cenna coś koło 8 000 000 zł :D
No fajne i szkoda ze tylko przez kilka lat istniały bo na tamte czasy to był dobry sprzęt.