Serdecznie Witam

#1
Mam na imię Andrzej. Mieszkam w Lubawie w miasteczku 60 km na południe od Olsztyna. Zainteresowanie rowerami praktycznie towarzyszy mi od ósmego uroku życia a w tym roku kończę okrągłe 30 lat. W tym momencie mam kilka projektów rowerów na głowie nie tylko mtb z dawniejszych czasów. Od razu mam pytanie. Czy może zna ktoś lub jest w posiadaniu specyfikacji roweru STORCK BANDIT z roku 1997?
Pozdrawiam
Andrzej

Re: Serdecznie Witam

#4
Atos24 pisze:
2021-01-02, 20:59
Od razu mam pytanie. Czy może zna ktoś lub jest w posiadaniu specyfikacji roweru STORCK BANDIT z roku 1997?
W katalogu '97 wyglądało to jak poniżej. Teoretycznie, bo o ile pamiętam to Storcki szły jako same ramy, a te na zdjęciach to poprostu propozycje dealerskie.

Obrazek
PSX_20210103_175609 by Exquisite Cycles, on Flickr

Obrazek
PSX_20210103_175540 by Exquisite Cycles, on Flickr
Exquisite Cycles na FB
G3R na FB

YETI ULTIMATE; YETI ULTIMATE; KLEIN FERVOR

Re: Serdecznie Witam

#6
skolioza pisze:
2021-01-03, 19:39
ExquisiteCycles pisze:
2021-01-03, 18:08
W katalogu '97 wyglądało to jak poniżej. Teoretycznie, bo o ile pamiętam to Storcki szły jako same ramy, a te na zdjęciach to poprostu propozycje dealerskie.
Fajnie że wygrzebales katalog, bo mojego jakoś nie idzie znaleźć
A z tymi ramami i propozycjami to nie było tak że to Rebel był dostępny jako frameset?
Być może. Wersja Pro miała zintegrowane stery więc taki zestaw rama-stery-widelec miałby sens marketingowo.

Natomiast teraz zauważyłem, że kolega pytał o Bandita, bardziej budżetowy model, którego tutaj nie ma :-/
Exquisite Cycles na FB
G3R na FB

YETI ULTIMATE; YETI ULTIMATE; KLEIN FERVOR

Re: Serdecznie Witam

#7
Dzięki za zainteresowanie tematem. Ciekaw jestem właśnie jak to było z tym STORCKIEM Bandit. Wiem tylko że sygnowane są Storckiem są stery sztyca i zacisk. Poza tym gdzieś mi się rzuiciło jakieś zdjęcie tego modelu na shimano xt tylko korba mi nie pasowała. Zobaczymy może ktoś jeszcze będzie miał jakieś informacje.