Pozdrowienia z Poznania dla retro mtb maniaków

#1
Na rowerach i z rowerami od zawsze. Pamiętam pierwsze sklepy z markowymi rowerami i pierwsze kołatania serca na widok niektórych maszyn ze stajni Scott, Trek, Gary Fisher, Bira, czy Corratec. Z racji wzrostu (200cm) szybko przeszedłem na pierwsze ramy 29er i nadal cały czas są u mnie, jako główne rowery. Jednak sentyment do starych poczciwych mtb pozostał i czasami wyprowadzam zabytki na spacer. Już parę razy były myśli aby zrobić miejsce nowoczesnym maszynom, ale cały czas żal mi się z nimi rozstawać. Rowery retro mtb są ze mną od końca lat 80tych i większość w stanie katalogowym z niewielkimi tylko zmianami w góre. Niestety, duże ramy na wysokiego faceta tracą na urodzie ale co zrobić... jeździć trzeba. Fajnie, że istniej takie forum dla prawie zapomnianych już klasycznych rowerów mtb, w których liczyła się technika jazdy, siła w nogach i odwaga na zjazdach... Obecnie w garażu parkują: Kuwahara Sierra Grande XT (1988), Trek 8000 (1991), Trek 970 (1992) , Giant Cadex MCM-2 (1995) i Marin Team Marin (1997).

Re: Pozdrowienia z Poznania dla retro mtb maniaków

#11
Miejsce na serwerze nie jest za darmo. Forum nie ma żadnych źródeł finansowania. Zamieść więc proszę swoje zdjęcia na zewnętrznym serwerze i po sprawie.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .
cron