Witam wszystkich.

#1
Witam wszystkich oraz pozdrawiam. Od razu chciałbym was prosić o wycenę tego roweru firmy orange tylko dokładnie modelu nie znam wiem tylko że wyprodukowany w 1999r. Tak ma nabite ramie.
Osprzęt :
- korba lx
-przerzutka przód deore będzie zmieniona na lx
-przerzutka tył xt 9 rzędów (w pełni sprawny)
-damper fox vanilla float r
- amortyzator przód x-vert maniutou na nim widnieje data 99. W pełni sprawny
orange1.png
orange2.JPG
orange3.JPG
orange4.JPG

Re: Witam wszystkich.

#3
corrado1111 pisze:
2019-08-28, 15:26
To nie miejsce na handel i wyceny.

Chcesz sprzedać to wystaw na allegro od złotówki.
Rower nie jest na sprzedaż i w najbliszym roku nie będzie. Forum jest od tego żeby pytać i dostawać odpowiedzi oraz dowiadywać się informacji np o tym modelu. Zapytałem tylko z czystej ciekawości. Dziękuje za miłe przywitanie i żegnam forum ;p

Re: Witam wszystkich.

#4
konrad12511 pisze:
2019-08-30, 17:37
corrado1111 pisze:
2019-08-28, 15:26
To nie miejsce na handel i wyceny.

Chcesz sprzedać to wystaw na allegro od złotówki.
Rower nie jest na sprzedaż i w najbliszym roku nie będzie. Forum jest od tego żeby pytać i dostawać odpowiedzi oraz dowiadywać się informacji np o tym modelu. Zapytałem tylko z czystej ciekawości. Dziękuje za miłe przywitanie i żegnam forum ;p
To jest wątek powitalny, witamy się tutaj a nie od razu pytamy o wycenę. Jeśli nie chcesz sprzedać to po co wycena? Jeśli chcesz się pochwalić rowerem to jest do tego odpowiedni dział więc focha nie rozumiem. Forum jest jak najbardziej od tego o czym piszesz, ale w odpowiednim dziale a nie w pierwszym wątku prosisz o wycenę, to nie komis czy lombard.
Lodzermensch

Re: Witam wszystkich.

#5
konrad12511 pisze:
2019-08-30, 17:37
corrado1111 pisze:
2019-08-28, 15:26
To nie miejsce na handel i wyceny.

Chcesz sprzedać to wystaw na allegro od złotówki.
Rower nie jest na sprzedaż i w najbliższym roku nie będzie. Forum jest od tego żeby pytać i dostawać odpowiedzi oraz dowiadywać się informacji np o tym modelu. Zapytałem tylko z czystej ciekawości. Dziękuje za miłe przywitanie i żegnam forum ;p
nie zrozumiałeś tematu, przeproś i zacznij od nowa to nie jest zbieranina frajerów żeby im coś opchnać tylko w miarę poważni ludzie.
Przedstaw to w wątku odpowiednim

http://www.retrobike.co.uk/gallery2/d/3 ... ochure.pdf mnie to zajęło 30 sekund poszukiwanie, bo internet jest od czego ? żeby laski tylko oglądać ? cena jest nie do oszacowania bop nie ma w internecie żadnej odpowiednika jak patrzyłem następne 30 sekund.



cigocigo witamy, skąd taki nick ? skojarzył mi się od razu przeczytałem cipcip hehehehhe..............
www.velotech.pl