Witam serdecznie.

#1
Nie wiem od czego zacząć, nie lubię pierwszych postów na forach:D Może od tego, że nie jestem typowym retro bikerem. Ale za to uwielbiam stalowe ramy. Po prostu rower na cienkich rurkach to jest to. Kiedyś dawno temu byłem szczęsliwym posiadaczem GT Timberline którego nieopatrznie sprzedałem. Przez kilka ostatnich lat poruszałem się aluminiakami, ale ostatnio poszedłem po rozum do głowy i kupiłem od kolegi Fockera ładną ramkę cr-mo Peugeota. Już miałem składać na niej rowerek, kiedy znajomy przywiózł mi z niemiec ramę Rocky Mountain Hammer. No i teraz mam dylemat co tu robić. Pozdrawiam . Waldek

#2
Witamy na forum.

Ja kiedy mam taki problem, to po po prostu zakładam jedną i drugą rzecz i sprawdzam organoleptycznie co lepie mi leży.
A suma sumarum druga część i tak zwykle trafia do mojego Centrum Rzeczy Lubianych i Niesprzedawalnych, które ostatnio rozrosło się do niebotycznych rozmiarów.

Ramka Peugeota jest bardzo fajna, jednak RM cieszy się zasłużenie dużym szacunkiem na forum. Ale wybór należy do Ciebie ;)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .