Trekli wita Was

#1
Witajcie
Jestem :)
Ja-zapalony MTB od lat postanowilem dolaczyc do Was. Moja przygoda z MTB rozpoczela sie okolo 1995 roku wiec pamietam czas, gdy obecnie zwane Retro bylo topowym sprzetem :)
Od wymienionego roku skladam sprzety ktore obecnie sa wlasnie retro. Na stanie jest obecnie cannondale z amorem Leader Lawwill, zielone miecheliny itd... ( to sprzet brata ktory poskladalem gdy On mial nascie lat-scigal sie na nim z duzymi sukcesami). Ja oczywiscie tez latalem na biku ale... we wrzesniu skradziono mi go ( zielone micheliny to glowny jego wyroznik). Razem z nim "poszedl" Bulls 9.80 tez na zielonych michelinach z carbonowa kiera, sztyca oraz korba/przerzutkami STX-RC oraz frezowanym Monitou Comp gdzies z 1995 roku...
Teraz mam treka OCLV na szaraku... musialem strate odbic sobie ;)

Przegladam forum juz jakis czas i czasami lezka w oku kreci sie... stare czasy :) Ciesze sie, ze sa nadal maniacy ktorzy zaczynali w podobnym czasie.
Mam nadzieje ze dam rade zalapac sie nawet na zlot. A moze Wy do Szklarskiej na Festiwal przybedziecie ( moje strony). Moze dawne Bike Action podlapie temat retro i bedzie jak kiedys" raz w roku na szrenickim stoku" ;)

Z pozdrowieniami