Czesc/welcome/vitajte!

#1
Pozdrawiam serdecznie wszystkich dwokolowych retrofobow! Mam na imie Bartek, pochodze z dzikiego zachodu, czyli woj. zachodniopomorskie.Stety wymienilem plaze za gory i od ponad 5 lat mieszkam i regularnie zuzywam sie i komponenty na Slowacji.Na gory nie ma ch. we wsi, czyli jest fajnie i wreszcie ze wszystkich przelozen sie korzysta.Mieszkam 5 km. od Banskiej Szczawnicy, gorki dookola i generalnie jest gdzie jezdzic.Mam w tej chwili dwa rowery: Trek Singletrack 970 z 1992r. oraz Trek Singletrack 990 z 1992r.Szczegolowe opisy rowerow oraz zdjecia niebawem.Ostatnio probowalem nakrecic aparatem krotkie filmiki z jazdy i juz nawet rozwiazalem problem przymocowania aparatu do siebie.Niestety zaliczylem glebe przy zjezdzie, aparat przy spotkaniu z ziemia doznal szybkiego schowania obiektywu i tak mu juz zostalo.Cale szczescie, ze rower caly no i ja.Na razie to wszystko, postaram sie jak najszybciej zamiescic zdjecia rowerow i nie tylko.
Pozdrowienia ze Slowacji
Bartek

#3
skolioza pisze:Witaj!
Mtb, jak sama nazwa wskazuje góry lubi, zatem wybór miejscówki jak najbardziej słuszny :-) Teraz tylko czekamy na fotki sprzętu i jakieś z Twoich okolic też byłyby fajne Może kiedyś udałoby się zrobić Ci wjazd silną grupą pod wezwaniem ;-)
Zdjecia niebawem, a wjazd silna grupa mile widziany, trzymam za slowo :-D Z Krakowa macie blisko, wiec nie widze problemu.Zapraszam na Slowacje!

#5
Niestety, jeszcze nic nie ma.Ukazalo sie kilka postow na www.mtbiker.sk, ale temat sie nie ujal.Po ponad 5 latach na Slowacji mam juz wyrobione zdanie na pewne tematy, ale tu nie bede sie wypowiadal.Jak juz, to tylko o rowerach - dla dobra ogolu.Zainteresowanych uswiadomie ;)

#6
Wiesz, to że nie było odzewu na forum ogólnym, to jeszcze nie wyznacznik
Kiedy ja zaczynałem dzialać z tematem w Polszy wyglądało to podobnie - prezentacja roweru na sporym bądź co bądź forum i cisza... Jakieś tam zainteresowanie (ale bardziej ciekawość raczej lub komentarz typu "przecież na takim czymś jeździć się nie da" :mrgreen: ) wzbudziłem wrzucając info że powstaje taka strona i z założenia będzie skupiać sympatyków zagadnienia No a teraz, po półtora roku - sam widzisz :-D
Może warto zacząć temat?
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#8
skolioza pisze:Wiesz, to że nie było odzewu na forum ogólnym, to jeszcze nie wyznacznik
Kiedy ja zaczynałem dzialać z tematem w Polszy wyglądało to podobnie - prezentacja roweru na sporym bądź co bądź forum i cisza... Jakieś tam zainteresowanie (ale bardziej ciekawość raczej lub komentarz typu "przecież na takim czymś jeździć się nie da" :mrgreen: ) wzbudziłem wrzucając info że powstaje taka strona i z założenia będzie skupiać sympatyków zagadnienia No a teraz, po półtora roku - sam widzisz :-D
Może warto zacząć temat?
Ja wiem, ze to wymaga czasu, dlatego bede propagowal idee retromtb.Nie wiem, czy sam bede w stanie to rozkrecic do tego poziomu, jaki Tobie udalo sie osiagnac w PL.Szczerze chyle glowe.Zdaje sobie sprawe, ile samego czasu to wymaga i na dzien dzisiejszy nie jestem pewien, czy dalbym rade.Jak nas Tu bedzie wiecej, oczywiscie sie przyloze do dziela naszego wspolnego.Dziekuje za wsparcie!

#9
staszek pisze:Bartłomieju teraz nie masz wyjścia zostałeś namaszczony :mrgreen:
I stala sie jasnosc.Towarzysz Bog zsiadl z rowera i wymyslil xtr-a.
Namaszczenie przekazalem na lancuch i jutro rano jade.Dzis troche padalo, wiec odmladzajaca maseczka murowana :-D