Witam Wszystkich!

#1
Po długim już czasie obserwacji forum, postanowiłem wstąpić w szeregi. Rowery retro nie są w sumie dla mnie retro, bo zacząłem interesować się tematyką MTB na początku lat 90-tych. To były jednak inne czasy niż obecnie) Pierwsze rowery górskie w mieście to był szok) Grube ramy, później kasety 7 rzędowe itd. hehe.
Rowerów miałem sporo, w ostatnich latach nowsze konstrukcje. Obecnie kupiłem GT RTS3, oraz Diamond Back Response Sport. od kolegów z forum zresztą. Pozdrawiam Wrocław) Rowerki są obecnie dopieszczane i robione pod moje upodobania, oczywiście w retro stylu. Pozdrawiam wszystkich.

#4
Nieukrywam, ze chce zalozyc jakas galerie, glownie chodzi o GT. Szukam porad odnosnie zmian ktore planuje.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#5
Retromen pisze:Nieukrywam, ze chce zalozyc jakas galerie, glownie chodzi o GT. Szukam porad odnosnie zmian ktore planuje.
Fajne foto, czekaj skoczę po mikroskop.
Lodzermensch

#6
Hehe,no trochę male bylo) Deleted.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#8
skolioza pisze:
Retromen pisze:Nieukrywam, ze chce zalozyc jakas galerie, glownie chodzi o GT. Szukam porad odnosnie zmian ktore planuje.
no to w odpowiednim dziale wrzuć, napisz co jest a co chcesz założyć
I przygotuj sie że forumowicze są bardzo restrykcyjni w kwestii "czystości stylu" :mrgreen:
Dyrektorze, nie szkaluj nas, tylko co niektórych tak jedziemy.
Lodzermensch

#9
Zakładam zatem galerie)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#12
skolioza pisze:
corrado1111 pisze:Dyrektorze, nie szkaluj nas, tylko co niektórych tak jedziemy.
nie przypominam sobie aby mikstury kiedykolwiek i w czyimkolwiek wykonaniu cieszyły się tu estymą
:mrgreen:
Lodzermensch

#13
Pierwszy problem, jak dodać zdjęcia?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#15
Dzieki, musiałem rozmiar zmniejszyć i poszło...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
cron