Witam z mazowasza Puszcza Kampinoska

#1
Witam Mam na imię Maciek ksywa Radziej moja pasja to motoryzacja oraz sport :)
ze swoim rowerem jestem już ponad 10 lat można powiedzieć, że się na nim wychowałem i zostanie do końca moich dni ;) ostatnio przeszedł serwis i jeździ nim się jak nowym ;) Najbardziej lubię latać po Puszczy Kampinoskiej szlakami rowerowymi, Modlin Forty oraz czasami wypady na Warszawę.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

#3
classic_cars pisze: Najbardziej lubię latać po Puszczy Kampinoskiej szlakami rowerowymi, Modlin Forty oraz czasami wypady na Warszawę.
witaj

W Twierdzy Modlin (rok 1996) mialem przyjemnosc maszerowac ;-)
krotko bo krotko ale zawsze ...jakos po dwoch tygodniach zabrali mnie do warszawskiego klubu ulubionego przez Corrado :-D piekne tereny ,kupa historii na kazdym kroku
slyszalem ze Twierdza teraz opuszczona i zdewastowana :-|
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#4
marcin74 pisze:
classic_cars pisze: Najbardziej lubię latać po Puszczy Kampinoskiej szlakami rowerowymi, Modlin Forty oraz czasami wypady na Warszawę.
witaj

W Twierdzy Modlin (rok 1996) mialem przyjemnosc maszerowac ;-)
krotko bo krotko ale zawsze ...jakos po dwoch tygodniach zabrali mnie do warszawskiego klubu ulubionego przez Corrado :-D piekne tereny ,kupa historii na kazdym kroku
slyszalem ze Twierdza teraz opuszczona i zdewastowana :-|
Legia to stara .......
Lodzermensch

#5
stara ....milosc nie rdzewieje :-> wiem wiem
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#7
marcin74 pisze:
classic_cars pisze: Najbardziej lubię latać po Puszczy Kampinoskiej szlakami rowerowymi, Modlin Forty oraz czasami wypady na Warszawę.
witaj

W Twierdzy Modlin (rok 1996) mialem przyjemnosc maszerowac ;-)
krotko bo krotko ale zawsze ...jakos po dwoch tygodniach zabrali mnie do warszawskiego klubu ulubionego przez Corrado :-D piekne tereny ,kupa historii na kazdym kroku
slyszalem ze Twierdza teraz opuszczona i zdewastowana :-|
Modlin twierdza w większości opustoszałe koszary, znikoma ilość wojska, lotnisko wojskowe zmienione na komercyjne. Najdłuższy budynek (koszary) zostały sprzedane jakiś czas temu deweloperom z Poznania jak i inne budowle, które zostały przerobione na hotele lub muzea.
o co kaman z tą piastą bo nie jestem zbytnio wtajemniczony :)

#10
Wytlumacze ci po twojemu cllasic cars :idea:
To tak jakby do Fiat Dino zajebac bbs dziewietnastki :oops:
Wiocha po prostu
...........
Z tym, ze twoj rower to taki trabancik a nie unikatowy wloch ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#12
classic_cars pisze:spox taki trabant, ale postaram się wymienić na sprzęt z epoki :)
no moze nie trabant ....powiedzmy calkiem klasyczny golfik "jedynka "
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#13
taa, bo tu same rowerowe bentleje i lambo som

classic nie przejmuj się, sam mam całą szopę (serio) gt-ków z początku lat 90. Bardzo wygodne ramy, i super odpałowe malowania, nawet w najniższych modelach.
Twoja tequesta to nie jest niski model, była w środku tabelki, (1425 DM kosztowała w RFiu) sam miałem ze trzy tequesty (aczkolwiek takiej akurat nie), świetne są.
Jakbyś kółka na ogryzkach lx ustawił, to gitara. No i opony z cielistym bokiem, z tym ubrakiem z tyłu robi wraż jak ta lala. Orginalne siodło się pewnie nie zachowało?
Katalog gt 1992 znajdziesz w sieci, zobaczysz tam swoją piękność w całej krasie. A co tam, wklejam:
Obrazek
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#14
założyłem już temat w galerii . hmm na tamte czasy to sporo kasy 1425 DM :) jeśli chodzi o przejmowanie to jestem wyluzowany człowiek :D siodło było w idealnym stanie, ale zostawiłem kiedyś rower na podwórku i pies mi pogryzł :/ Jeździ nim się fajnie stwarza mi wiele radości. i wytrzymuje moją wagę 100kg juz wiele lat :D
cron