#31
dzidziusbmw pisze:
Piotr pisze:no nie spojlery zrobiły z niego trabanta .......dowal 6 halogenów z przodu i naklejki montecarlo
Jak to sie mowi kazdy ma swoj gust . Akurat to auto posiada ospoilerowanie firmy BBS (to taka duza firma co produkuje felgi od dawien dawna zaczynajaca w motorsporcie, i wypuszczala takze limitowane zestawy spoilerow i czesci jak kierownice fotele oraz oczywiscie kola do niektorych aut z lat 80-90tych. Powstalo tylko kilka sztuk takich zestawow , a w kompletnym wyposazeniu to chyba moja jest jedyna... Nie znasz sie na autach to porownaj sobie to do jakiegos markowego roweru ktorych powstalo kilka sztuk sygnowanych np przez jakiegos znanego kolarza :)
Luz, to Piotr, On tak ma:)
Lodzermensch

#32
Miażdży :-)

Po prostu tutaj było wiele przykładów na to po malowaniu ramy z całkiem niezłym stanie robiła się kupa. Albo malowanie na poziomie cytryn&gumiak albo tona proszku i szlifowane spa wy wychodziły albo kto przyleil naklejki z modeli ad 2015 i się cieszy ze prawie oryginał ale... byli też tacy co ręką jednego Magika z Lasku odmówili ramy A potem wygrali rower roku. Jeśli chcesz zachować poziom z BMW to zmieniam zdanie maluj i zrób fajna całość ;-)

Tak jak Michał pisał można kupić fajne graty nie koniecznie jak w katalogu. Wiadomo XT to najwyższa półkabo do tej ramy pasują idealnie ale takie rzeczy jak sztyce kierownicę czy siodło nie będą herezja jeśli nie będą ja w katalogu a czasem można dobrać ciekawsze komponenty byle pasowały epokowo...
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#33
Pany, w tej ramie siedziało XT w czarnej wersji - to nie jest ani popularny osprzęt (w ladnym stanie oczywiście) ani łatwy do zdobycia
To jest dla mnie kwintesencja z jednej strony oryginału, z drugiej czegoś w rodzaju fabrycznego tuningu - gdyby to był zwykły srebrny wypust to można by szukać dodatkowych smaczków, przy czarnym XT + komplecie komponentów Toma nie ma co kombinować
Rama - z jednej strony żal oryginału, z drugiej te czernidła lepiej by błysnęły na jasnej ramie
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#36
dzidziusbmw cos pokombinowales bo E30 wcielo ;-)
dawaj fotke tam gdzie byla :evil:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#39
ludziska z forum sie dopytuja stad moje zainteresowanie
dawaj tam gdzie byla ;-)

generalnie jestem fanem innych marek ale szacun za wlozona prace no i PIEKNE AUTO :shock:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#41
masz 10 minut na powrot zdjecia ...podpowiem strona nr2
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#43
wnetrze +komora silnika ... potwierdza klase

jeszcze fotka na druga strone forum poprosze (tam gdzie bylo)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie
cron