Wanży wita z Poznania

#1
Hej
Jestem Wanży i jestem z Poznania posiadam retro rower jak na razie nie zdradzam co to takiego.
O forum słyszałem i jakoś po macoszemu je traktowałem ale kolega forumowicz mnie przekonał i według tego co mówił jest tu fajnie.

#3
A co? Dostane bilet ulgowy czy coś?
Zostane do jakiejś grupy wiekowej przydzielony? Junior vs. Senior?
Co Ty sugerujesz?

#5
No fotek jeszcze nie zdradzę na dodatek pozbyłem sie ostatnio japońskiej szosy z 85r.
Trafiła w bardzo dobre ręce i będzie jeździła, jej obecny właściciel zdradził że pokaże fotki ale niema jak bo coś wspominał że urlop ma czy coś takiego ;-)
Ile masz lat ?
21 ciekawski człowieku.

#7
A kolega prócz tego że kolega jest gaduła to coś jeszcze z nim nie teges? Bo on raczej cichy jest.

Ja go znam od podstawówki i złego słowa nie można o nim powiedzieć. Bardzo miła i rzetelna osoba na ,której można polegać i mu zaufać. Kulturalna także.
A jeśli chodzi o rowery to gada od środka kończy początkiem a zaczyna końcem. Ale to jest normalnie mistrz! Jeszcze nie było usterki , której on by nie naprawił i w dodatku mega dokładnie wszystko robi. Wszystkie moje rowery robił i kilku innych znajomych i naprawdę każdy 100% satysfekszon, o najdrobnijszy detal zadba.
Jeśli chodzi o jego wiedze to czapka z głowy, cokolwiek sie go zapyta to wie od razu.

Nierozumiem zbytnio dlaczego jesteście tak nastawieni na niego.
A co do drogi forum to już mi powiedział co i jak tutaj kto jest kto i takie ogólne zalecenia.

#12
Nie pokaże bo nie potrzebuje opinii o nich i nie chce takiego chlewu jak Hubert ma w swoim wątku.
Mam 3 rowery w tym retro checkerpiga ale nie pokazuje narazie.
Toż to sam Hubert, już się zdradził w SB. Tutaj też, z tego samego tabletu z Androidem i FF 36 napisane. Atak klonów, ja tej ściemy nie kupuję.
Z tego samego pisane to się zgadza byłem u Huberta z rowerem a ja się jego tabletem zabawiłem a nawet miał hasło zapisane :-P i to sie zgadza ale to że Hubert korzysta z mojego konta stanowczo dementuje.
A teraz jestem u siebie a Hubert w szkole i pisze z Windy 8.1 A bywam u niego często a on u mnie bo mamy do siebie nawet nie 10 minut.
Kolego Huberta, to nie jest zwykle forum rowerowe. A Hubert tego nie jarzy.
Siedze czytam i to jest prawda. Rozwałka na całego, obgadywanie się nawzajem, kolesiostwo i wazelinka nawzajem do tego jazda z Hubertem na całego i gdzie się nie spojrzę to o nim gadacie. Wiedza jest konkretna i potencjał ogromny ale kultura leży i kwiczy. A Hubert mówił że jest gites :-(

#13
wanzy pisze:Siedze czytam i to jest prawda. Rozwałka na całego, obgadywanie się nawzajem, kolesiostwo i wazelinka nawzajem do tego jazda z Hubertem na całego i gdzie się nie spojrzę to o nim gadacie. Wiedza jest konkretna i potencjał ogromny ale kultura leży i kwiczy. A Hubert mówił że jest gites
No to skoro tu taka słaba atmosfera i kolesiostwo to może warto pomyśleć czy tu być?
Bo wiesz my tu tylko sobie wazelinujemy i klimat jest ciężki.Hubert chciał to trochę rozruszać ale starego betonu się nie udało ruszyć i dalej jest słabo tu.

Tak jak napisał Polonez wyżej, pamiętaj że to nie jest zwykłe forum rowerowe.
Lodzermensch

#14
wanzy pisze: Z tego samego pisane to się zgadza byłem u Huberta z rowerem a ja się jego tabletem zabawiłem
tylko tabletem, czy może jeszcze czymś ? pytam, bo nawet śpicie razem, 22:41 się pierwszy raz z jego tabletu logowałeś, po 23 kolejny wpis i od rana po 10 klepiesz, nie wiem z kogo myślisz że robisz idiotę :-P
wiem, wiem, piżama party było
wanzy pisze: a nawet miał hasło zapisane :-P i to sie zgadza ale to że Hubert korzysta z mojego konta stanowczo dementuje.
A teraz jestem u siebie a Hubert w szkole i pisze z Windy 8.1 A bywam u niego często a on u mnie bo mamy do siebie nawet nie 10 minut.
a dementuj sobie, jakie masz wyjście, jak dowiedziałeś się o permbanie za multikonta
to, że doczytałeś o user agencie, to nie wszystko,jest jeszcze coś 8-)
twój los w rękach admina panie Hubercie, straciłeś szansę, było siedzieć cicho
Marin PM '92, AE Concorde '96, Raleigh Technium Peak '92, Alpinestars Cro-mega DX '91, Cycle Wolf Tucano, Panasonic MC-7500 '89, Wheeler Team 9900 '93

#15
tylko tabletem, czy może jeszcze czymś ? pytam, bo nawet śpicie razem, 22:41 się pierwszy raz z jego tabletu logowałeś, po 23 kolejny wpis i od rana po 10 klepiesz, nie wiem z kogo myślisz że robisz idiotę :-P
Czy Ty mnie śledzisz? Razem nie mieszkamy ale tablet mam taki sam jak chcesz wiedzieć to motorola xoom ale mój to jest trupek w porównaniu z tabletem Huberta (on ma w super stanie i z 3g) jak chcesz kupić to polecam jest super.
a dementuj sobie, jakie masz wyjście, jak dowiedziałeś się o permbanie za dwa konta
to, że doczytałeś o user agencie, to nie wszystko,jest jeszcze coś 8-)
twój los w rękach admina panie Hubercie
A co to useragent? i jak już to Panie Wanży bo Hubert z mojego konta nie pisze.
Jesteś taki ciekawski że na avatarze powinieneś mieć kocią morde. A gadasz takie bajki że Grimm sie chowa.
No to skoro tu taka słaba atmosfera i kolesiostwo to może warto pomyśleć czy tu być?
Bo wiesz my tu tylko sobie wazelinujemy i klimat jest ciężki.Hubert chciał to trochę rozruszać ale starego betonu się nie udało ruszyć i dalej jest słabo tu.
Hubert znając go chciał błysnąć wiedzą i się wkręcić a odwrotnie go odebraliście. Atmosfera jest taka jakby tu była klika starych zapiekłych dziadów. Ale co prawda wiedza kolosalna jak nigdzie. Dobrze to nazywasz betonem bo to jest normalnie żelbeton. Co watek i to nawet z czasów bez Huberta jest zawalony pogaduchami i w każdym poście mówicie do siebie.
Dlaczego Admini nad tym nie panują? przecież na każdym dobrym forum takie coś to jest edycja postu i pouczenie na pw. Gdyby była" liga sprzątająca" to by to było najlepsze forum rowerowe w PL a nawet EU a teraz to sie tego czytać nie da. Przecież jak tak dalej będzie to forum zdechnie a ma w sobie to coś.
Hubert chciał rozruszać ale obecnie odechciało mu sie skutecznie pisać z tego co mówił.

Kolesiostwo jest tu takie że nikt nie potwierdzi prawdy o forum jaką tu pisze bo zwyczajnie się boją że "masoneria" go odrzuci.

Smutne to.
Skończmy może wątek Huberta, bo jego odpowiedzi w każdym miejscu i na każdy temat przebrały już miarę
Bo on zwyczajnie za dobry jest :-P

#16
wanzy pisze:Hubert znając go chciał błysnąć wiedzą i się wkręcić a odwrotnie go odebraliście. Atmosfera jest taka jakby tu była klika starych zapiekłych dziadów. Ale co prawda wiedza kolosalna jak nigdzie. Dobrze to nazywasz betonem bo to jest normalnie żelbeton. Co watek i to nawet z czasów bez Huberta jest zawalony pogaduchami i w każdym poście mówicie do siebie.
Dlaczego Admini nad tym nie panują? przecież na każdym dobrym forum takie coś to jest edycja postu i pouczenie na pw. Gdyby była" liga sprzątająca" to by to było najlepsze forum rowerowe w PL a nawet EU a teraz to sie tego czytać nie da. Przecież jak tak dalej będzie to forum zdechnie a ma w sobie to coś.

Kolesiostwo jest tu takie że nikt nie potwierdzi prawdy o forum jaką tu pisze bo zwyczajnie się boją że "masoneria" go odrzuci.

Smutne to.
Atmosfera jest tu świetna, a dokładniej była dopóki Hubert nie zrobił tu chlewu.Właśnie to że można tu porozmawiać w gronie zapaleńców, którzy rozumieją wszystko bez słów jest tym czymś czego nie ma na innych forach właśnie.I nie trzeba nam żadnej ligi, wystarczy nam brak troli pokroju Hubcia.
Może i jesteśmy żelbeton ale nam się to podoba i jakoś inni nowi użytkownicy też nie narzekali.Tak więc nie ma obowiązku przebywania tutaj, jak napisałeś są inne fajne fora z edycjami postu i innymi ciekawymi nowoczesnymi rozwiązaniami.
To jest retro forum z retro użytkownikami.I nam się to podoba.
Lodzermensch

#18
Widzę że się zacznie śmietnik znów.Masakra.

Dwa dzieciaki siedzą z szampanem Picolo i mają udany weekend trolując forum.Również się dołączam do Venga.
Lodzermensch

#20
No fakt, ale nawet jak są we dwóch to i tak narobią burdlu.
Lodzermensch

#21
Hubert nie troluje z tego co tak widze ale ostre riposty wali non stop ale w sumie sie nie dziwie jak drzecie łacha z niego. Hubert nie jest szkodliwy jak jest spokojny, jak nie będziecie robić jazd z nim i robić z niego takiego celebryty forumowego (w sumie to chyba nr.1 jest :-P ) to będzie git i on wcale taki nie jest jak tu.
Ja moge poręczyć za niego że on gnoju nie zrobi ani szkodliwy nie jest jak nie będzie podpuszczany i zaczepiany.
Znam go od lat i on jest taki cwaniak ironizujący jak coś mu sie robi a tak to on raczej nieśmiały jest.

Veng trzymam garde i prosze o jeszcze, taki kozak z ciebie? I jestem sam.

Dzieciaki? Hubert jakby wpisał wiek 35 to byłby na rekach noszony :lol: Ale macie kompleksy z tym wiekiem :lol:
Ostatnio zmieniony 2015-03-07, 19:15 przez wanzy, łącznie zmieniany 1 raz.

#22
To niech sobie może do psychologa idzie jak taki nieśmiały.
Widzę że się nie zrozumiemy i nie polubimy z Tobą, macie z Hubciem swój świat to miejcie, nie dzielcie się na siłę nim z nami.
Lodzermensch

#23
Ja tam sie ni chce dzielić, Hubert sie podzielił i jest znienawidzony przez was o nic. Fikał do kogoś? Zrobił kogoś w konia? a może zwyczajnie zazdro o wiedze? Imo to to że on ma 19 lat a jest jak z 90s wyciągnięty hehe i to widać po nim. Taki czlowiek maszyna-czasu :-P

Hubert nieśmiały to był i to bardzo ale internetów sie naczytał i jest odważny mlody wilk :-P ale introwertyk z niego i w środku cicha osoba

#24
Rozgryzłeś mnie jak i Hubert.Zazdroszczę Hubertowi i wiedzy i Foxa i ogólnie wszystkiego, taki już jestem kompleksiarz.
A teraz się przytulcie po tym wszystkim.
Lodzermensch

#25
Rozgryzłeś mnie jak i Hubert.Zazdroszczę Hubertowi i wiedzy i Foxa i ogólnie wszystkiego, taki już jestem kompleksiarz.
A teraz się przytulcie po tym wszystkim.
etam jaki kompleksiarz, Ty dobre jaja robisz jak widze.
A ten jego fox to imo trafił za połdarmo i jest za dobry do ramy i reszty co ma.
Hubert tam wgl chciał sida albo rond rebela ale fox sie trafił.
Weźcie go nie traktujcie jak jakiego trola potwora wkręćie go do tej swojej żelbetonowej kliki i będziecie mieli z niego pożytek. Jakby co to biorę wszystko na siebie ale gwarantuje że on kibla nie zrobi.
A uznajecie go za twórce trzody i obory na forum bo zwyczajnie młody jest. Ja mu już wytłumaczę aby siedział cicho a jakby co to nawet nie 10 min mam do niego ;-)
A teraz się przytulcie po tym wszystkim.
a po co? Ty kobite przytul albo kaktus :-P

#26
Idealne poręczenie, jak cygan za brata.Bez odbioru.
Lodzermensch

#27
Co ja czytam !

Hubert lecz się dzieciaku !

#28
Ta daj spokój z wątpliwościami jak Hubert wróci to nawet nie zauważysz że wrócił :mrgreen:
Wszystko na mój koszt ;)
Co ja czytam !

Hubert lecz się dzieciaku !
Hę? Czytasz co widzisz. A Hubert zdrowy jest, ostatnio tylko focha strzelił.

#29
Bym Ci odpowiedział po łódzku ale jestem z żelbetonu i mam swoje zasady.Bawcie się ale nie kosztem tego forum.
Lodzermensch

#30
A ja Ci po Poznańsku. Dawaj żelbetonowy człeku mów co chcesz.
Bawcie się ale nie kosztem tego forum.
Ja tam zwiewam chyba niedługo bo niezła wiksa tu jest.
cron