Powitanie Piotrków TrybŁódź

#1
Postanowiłem dołączyć do forum razem z dziewczyna.Jak widać sporo tu się dzieje a takiej stronki właśnie nam brakowało.Moja pierwsza przygoda z MTB zaczęła sie na początku lat 90-tych właśnie w Łodzi gdzie spotykaliśmy się ze znajomymi na wspólne pogadanki i wypady serwisie rowerowym u Edka Diesnera...No i pasja i zainteresowania z tamtych lat przetrwały do dzisiaj...i mam rowery swoich marzen czyli:
Yeti A.R.C z 1996 roku
Trek 9900 Oclv z 1994r.szary xtr crossmax mojej dziewczyny malutki16.5 i niesamowity light...
DBR Dual resopnse z 1994r xc 700 White Industries itp.

#2
Witaj, fajnie że dołączył do forum kolejny user znający tamte czasy i sprzęt z autopsji
Pokaż nam zatem te cuda, które dawniej kosztowały takie krocie że dla człowieka niezarabiającego jak ja wtedy wydawały się nieosiągalne!
Opisy brzmią bardzo zachęcająco :-D
no i cóż, widzę że rośnie nam "przeciwwaga" dla retro - środowiska Krakowskiego - silna grupa łódzka Super, dogadajcie się chłopaki, do wspólnych klimatycznych jazd wiele nie trzeba!
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#4
Jakby co, to zapraszam jutro na jazdę do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego.
Warto się tam przejechać. Zbiórka - 10.00 z Pajęcznie. Raptem 50km od Piotrkowa, a tereny do jazdy nie do opisania. A ludzi prawie w ogóle. Oczywiście zaproszenie otwarte - każdy mile widziany.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#8
Przepraszam że nie odpisuje ale...weekend i nie ma mnie na kompie .Rowerki dorzuce oczywiście musze foto zrobić.A i zapraszam na PW ludzi z Piotrkowa i okolic.Można by zrobić jakiś Retro wypad za miasto.Co do Dynama To bywałem często na Paderewskiego w Dynamie...Hmmm na czym wtedy śmigałem?Był chyba Wheeler i czarny i srebrny MIELEC a potem dość długo srebrny MUSING na XTR srebrnym z 95r grip-shift i Manitou III od Miłosza.A jeszcze wcześniej śmigałem na Atala-ch od Edka Diesnera;-)Nie wspomne o malowaniu ram dla Edka przez kilka lat...ach co to były za czasy...Mam oczywiście jeszcze kilka foto z tamtych lat musze poskanować i oczywiście wrzuce do swojej galerii

#9
Cześć, ja pochodze z Piotrkowa T. ekipa Wierzeje.... głównie przesiadywało sie w Hurtowni ROMAG, zakupy Mogiła, LENIU... Sę jeszcze te sklepy ?? A jezdzilo sie gorki na Bugaju, albo w lesie w okolicach Koła (najwyzsze gorki w lesie Wierzejskim) tam sa fajne zjazdy.... Wyprowadzilem sie w 2005.01....
Katalog z moimi bike'ami
http://79.189.192.242/wheeler/