Witam Was razem z Koną Mokomoko !

#1
Witam
Tak na szybko, woj. podkarpackie, Przemyśl, Tomek z tej strony.

Kocham rowery, stare rzeczy i jestem wielkim fanem firmy Kona !
Jak to połączyć ??? ..... hmmm trudne pytanie... :)

Obrazek

Obrazek


Nabyłem taką oto piękną ramę Kona Mokomoko z 1999r na której mam zamiar zbudować bardzo fajny rower.
Nigdy nie zgłębiałem się szczególnie w mechanikę, cale, wymiary... dlatego zapewne będę was dręczył różnymi pytaniami.

#4
Jak to połączyć ?? jak jesteś pełnoletni to zazwyczaj łączy sie to falszką , po pierwszej są zarysy, po drugiej jest już świetlisty plan.

Na forum wiele rzeczy sie na trzeźwo nie da ogarnąć ostatnio :roll:
www.velotech.pl

#5
Witamy!

Skoro zaczynasz zabawę to zapraszamy do założenia wątku w "RetroMTB". Trzymam kciuki za budowę i mocno kibicuję. :-) To już druga Kona z 1999 roku na forum.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#7
julek pisze:panie! biere te kone! 200 zoty za pobraniem
Świetna oferta :)! ale nie będę z nowych kolegów forumowiczów zdzierał, oddam za 150 :P

#9
W ramie jestem zakochany i strasznie mi się podoba, gdyby tak założyć do niej full retro xtr...
Jedynie rozmiar i geometria mnie martwi, nie ma na niej żadnych oznaczeń wielkości, sprzedający mówił że to 19 cali - czyli dla mnie super, ale jak będzie w rzeczywistości... muszę tylko jakiś amorek kupić, wtedy wsadzę koła i się "przymierzę".

#16
Plany są przyszłościowe, na początek będę chciał wpakować byle co do ramy i zobaczyć geometrię i czy mi będzie odpowiadać. Jeżeli będę zadowolony to z czasem będę podmieniał komponenty, ale nie chce go robić fabrycznie, marzy mi się stary xtr :D