#31
hit00r pisze:Wolę się wypowiadać na temat rowerów
I faktycznie tym torem niech się rozmowy toczą
hit00r pisze: Na szarym XTR to chyba nie realne bo to zbyt młoda grupa chyba jeśli chodzi o stalową ramę ?
Masz wsadzoną grupę dokladnie z tej samej epoki (a nawet biorąc pod uwagę korbę i fd z późniejszej odsłony to nawet młodszą niz pierwszy szarak), w czym więc dylemat?
XTR M950 pojawił sie z 96r dokładnie tak samo jak XT739 (czyli odsłona tej grupy z Vkami)

Sterów ahead XT nigdy nie miało, jednak do sterów M740/1/2 (czyli tych na maszynach z tej właśnie grupy) były dostępne adaptery "tuningowe" ahead zamiast górnych nakrętek
http://www.mtb-kult.de/umbausatz-deore- ... z-neu.html

Jakbyśmy tak chcieli o pełnej grupie pogadać, to jeszcze zaciski (z tym do sztycy włącznie), sztyca, shar-fin... ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#32
j tam jestem za czystośćią polskiej rasy Panów , ręce precz od naszych kobiet !!!!!!!
hahahhahahhahhahaha

ale pierdoły sadzicie .

na przełomie lat jak wchodzily v-ki to wpierony rowerów miało końcówki pod canti i pozakładane v-ki

ale retro rowerek zawsze wyglada super z cantisami , podobnie jak prawdziwa przełajka a nie wydymaniec na tarczach ...


A POZA TYM.........każdemy wolno kochać , wieć kochajcie sie , alleluja i do przodu.............
www.velotech.pl

#33
Witam...
Nie ma PZL;ki bo fota nie objęła ... po za tym szkopskie maszyny miały najciekawsze camo i kształty :)
Ten górny kapsel od sterów XT to na 1 calowy ahead ?
Bo w tej ramie jest 1 cal.
Przedmówca ma rację ... producent przecież nie modyfikował od razu ramy tylko dla tego że miała być na hamulcach typu V a mocowanie było też pod canti.
No chyba że to była rama typowa - bez uchwytu na pancerz umożliwiający montowanie Vałek ?
Widelca amortyzowanego z rurą na 1 cal - porządnego się chyba nie dostanie ?
Zwłaszcza 1 cal bez gwintu :-(
Kiedyś Formicki mi pokazywał że miał do sprzedania ... koronę z goleniami od SID'a na 1 cal! Ale takiego SID'a nigdy nie widziałem.

#34
Pierwszy sid trafiał się nawet z wieszakiem do canti. Pisałeś że neonazistą nie jesteś, a polecam wszystkim podmienić dwa zera na ,le' w nicku naszego nowego kolegi i wszysko jasne...

#35
A gdybym nawał się Jaro Kaczi to bym musiał być z PiS'u ?
Owszem słusznie wydedukowałeś - taki nick to właśnie oznaczał ... kiedyś dla jaj żeby ludzi irytować obmyślilem a nie mieć bana za coś niestosownego. 8-)
No i tak mi to zostało ten nick ... przyzwyczaiłem się i jest :lol:
W naszym pięknym kraju nie ma nazistów ... nie spotkałem się z tym jeszcze.
Rasizm istnieje ale nazizm? :roll:
Zaczepiasz mnie tak jak byś chciał abym nim był ... jakieś ukryte sympatie nazzi masz kolego ? :mrgreen:
CZY JEST KTOŚ CHĘTNY DO URATOWANIA - ODKUPIENIA ODE MNIE SUPER RETRO FULLA CATS NA RURKACH TANGE PRESTIGE ? Mam go na zbyciu , na razie jest jako wystawka ale może ktoś by go zrobił i jeszcze by pojeździł :idea: :?:

#38
Nazista nie chce byc ani nim nie jestem nie mieszam sie w polityke ani nie mam pogladow- po co one komu? Tylko bigos na swiecie,starcia i niepokój w ludziach. Nazistów da radę znaleść i widzę czasem takich na ulicach. Ale zrobiłeś coś co na tym forum jest zakazane. Zaproponowales sprzedaz na wejściu co jest tu wyjątkowo niemile widziane.

Trzeba zrobic liste anonimową ludzi na forum bo rzeczywiscie jest ciekawie.

#39
To gdzie mam to zrobić ogłosić że chcę coś zamienić // sprzedać żeby się nie dostało w nie powołane ręce :-) ?
Krytykować każdy potrafi a udzielić pomocy jest trudniej.
DOBRA JESTEM ZATWARDZIAŁYM NAZISTĄ - WYSSAŁEM TO RAZEM Z MLEKIEM MATKI.
Czy teraz jesteś zadowolony i czy tym samym zakończymy nasze spory na ten temat ? :mrgreen:

#42
Nie jest nazistą, ale gada jak oni, lata w ich kasku, jara się ich szpejem, no i ksywę ma po adolfie.
N o j a p i e r d o l e.
Świat schodzi na psy. 30 lat temu, jakby się w takim kasku pokazał w mojej rodzinnej wsi, to wisiałby na galęzi w ciągu 15 minut. Podobnie, jakby przylazł w krasnoarmiejce. Bo ludzie pamiętali.
@veng, racja, w dodatku macchi były znacznie ładniejsze, niż te niemieckie krówska.

A catsa niech nasz adolf pokaże. Przecież wypisał już te 10 postów, rowery ma, handlarzyną li tylko nie jest.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#45
Nie chodzę w tym KASKU! I to się nie nazywa kask tylko hełm ...
To że zbierałem militaria to źle ?
Może ci jeszcze fotki MG34 // 42 pokazać drogi Panie? :shock:
Załączam foto ramy :)
Do naprawienia w łatwy sposób ale dobrze by ktoś znający się na robocie to zrobił a nie dziadek w garażu.
Załączniki
Obraz 001.jpg
Cats full

#46
Dodam jeszcze że ta rama jest cholernie lekka jak na jej wiek i to że jest ze stali.
Te rurki to chyba z papieru ... wtedy 4 zawias to było coś :mrgreen:
Jak ktoś będzie poważnie zainteresowany to ją zważę w sklepie osiedlowym 8-)

#48
Nie ?
A dlaczego ?
MI to wygląda na 4 zawias.
Ale pewnie się nie znam ... przecież jestem chamem co handluje w bezczelny sposób a :-? do tego zatwardziałym nazistą

#50
Z racji wielkiego oburzenia moją nikczemną osobą zamieszczam zdjęcie , które powinno nieco uspokoić tych , którym nie podobał się hełm :-D
Zamieszczam też fotkę złomowiska w pokoju 8-)
Załączniki
Obraz 019.jpg
Obraz 020.jpg

#56
He he he !
Dziękować za W KOŃCU jakieś pozytywne opinie :->
Ratuję nie tylko złom rowerowy ale też taki z pobojowisk , aczkolwiek nie wiele mi go już zostało :(
Jutro wejdę w posiadanie kolejnego złomu retro - jakiejś ramy damki na DX chyba.
W sumie to w piwnicy jeszcze trochę zalega więc może dołożę ... na pewno mam klamki dia compe :mrgreen:
Samolociki może sprzedam co by mieć grosz na złom retro MTB ;-)