Poznaniak wita!

#1
Witam wszystkich, jestem z Poznania. Od chyba 2 lat czytam to forum i nareszcie postanowiłem się zarejestrować. Wybrałem to forum ponieważ widzę znacznie wyższy poziom dyskusji i wiedzy niż inne podobne fora a przede wszystkim brak dyskusji laików o sypiących się makrokeszach.
Znam się na rowerach i jakby co chętnie pomogę. Aktualnie nie mam retro roweru ale jeden właśnie składam taki i mam trochę retro części w innym. Poza tym mam słabość do lat 90 (muzyka, motoryzacja, sprzęty audio,rowery,itp.)i uznaje rzeczy (szczególnie rowerowe) z tamtych lat za znacznie lepsze od obecnych stąd wybrałem to forum.
Pozdrawiam

#5
Witamy swojaka! :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#9
Hubert pisze:mam rame ktorej jeszcze na tym forum nie bylo i jak znajde to poczestuje was też nowym katalogiem w ktorym jest moja rama.
makaronik ??? czy moze zabka w sosie wlasnym ???

powitac
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#13
fotka Mojej ramy teraz jest jeszcze trochę więcej wypolerowana i mam nadzieje że w tym sezonie jeszcze pojeżdżę. Corrado a jak ty wspominasz swojego Balance'a ?
Ostatnio zmieniony 2015-02-27, 07:56 przez Hubert, łącznie zmieniany 1 raz.

#16
A ja swojego bardzo tanio kupiłem na alledrogo z kilkoma częściami tylko było trochę pod górkę bo jakiś trep wkleił suport do ramy, i do teraz mam ból że lewa miska bb-un91 poszła do kosza. Teraz jest prawie wszystko wypolerowane i postaram się znaleźć ten fioletowo czerwony lakier na zaprawki.

#18
Rama jest prawi odnowiona. Niestety retro nie będzie ze względu na to że chce nim na maratony jeździć i lakier jak nowy nie jest ale będzie ciekawie. Jeszcze kół brakuje i hamulca.
Stery RF RealSeal
Sztyca Roox
kokpit ritchey pro kierownica z epoki
Magura HS33 tomac z tyłu carbonowy booster
FD M900
RD M960 <200g 8-)
fizik nisene
Manetki SLX
Korba LX HT2 (sztywnijsza od xt a tylko 16g cieższa)
Amor Fox F80 32 RL

Rama jest bardzo "ostra"
baza kół bardzo krótka, sztywna rama, wiem ze były dwie wersje tej ramy pod wideł sztywny i pod amor różnią się wysokością główki ramy. ja mam ta pod amor i 80mm pasuje bez problemu.
Wątek tak średnio chce dawać bo obawiam się fali bluzgów za ten mix a rower ma mi służyć a nie wyglądać.

#20
Śmigasz? Jeszcze kół nie mam raz jechałem na nim na pożyczonych kołach z jednym hamulcem. Wątek będzie jak rower stanie na kołach a Ciebie przy okazji poczęstuje fotką na pw.
Śmigać to śmigam na crossie (ale bardziej to chyba jest 29er)centuriona z 2010. Centurion będzie zrobiony kiedyś na m750. Nie mam serca go sprzedać, pierwszy właściciel i pierwszy konkretny rower.

#22
Dokładnie taki: http://www.bikekatalog.pl/2010/rowery/1 ... .Line.100/
Rd-m750 XT
fd-m560 Czarny lx
Magura hs33 tomac z produ
napęd 2x8 22 i 38t z przodu
SPD pd-m747 XT (XTR za razem bo potem je wprowadzili do m900)
reszta raczej bez zmian jak skończę wyścigówkę to się za niego wezmę
Geometria taka że po wsadzeniu 80mm będzie kat główki 69 stopni do tego duże haki wycinane cnc i wstawka pod główką raczej crossa z niej nie czynią opona 2.0 wchodzi z luzem. Rama niesamowicie wykonana nawet mocowanie pod tarcze jest splanowane.
Później zrobię foto

#23
Centurionem pochwalę się w najbliższym czasie jak zrobię foto w plenerze.
Balance dostał koła (x618 dt onyx, hb-m756) i kilka innych gratów obecnie brakuje rzeczy o ,które pytam w dziale kupię. a tutaj fotka na której stoi na pożyczonych kołach jeszcze bez wszystkiego co mam do niego co by tak o suchym pysku nie było. Wątek będzie jak i cały rower
Ostatnio zmieniony 2015-02-27, 07:56 przez Hubert, łącznie zmieniany 1 raz.
cron