Witam

#1
Dzień dobry szanowni retromaniacy.
W planach mam budowę wymarzonego drink-bike a sam że sobie nie poradzę to jestem :)
Tak do końca retro nie będzie, retro części zmodyfikuję. Z resztą sami się kiedyś przekonacie.
Pozdrawiam
Marcin

#3
Witamy! Mam nadzieję, że masz mocną głowę bo z Łodzią nie ma żartów :-) Treningi mogą być ciężkie :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#6
Bocian pisze:Pod Skrzydłami corrado wróżę koledze sukcesy, nie wiem w jakiej dziedzinie ale na pewno jesteś skazany na sukces ;-)
Bocian, Ty też jesteś w tej kadrze także nie podskakuj bo dostaniesz trzy dodatkowe okrążenia.
Lodzermensch

#7
Bocian pisze:nie wiem w jakiej dziedzinie ale na pewno jesteś skazany na sukces
:roll: :roll: :roll:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#9
Ale ruch w temacie :)
Skeevo pisze:Witamy! Mam nadzieję, że masz mocną głowę bo z Łodzią nie ma żartów :-) Treningi mogą być ciężkie :-)
Do lodzi mam kawałek więc może ciężko ale chociaż nie często :)
Bocian pisze:nie wiem w jakiej dziedzinie
W dziedzinie rowerów prawie współczesnych...
Bo mój rower to tylko w części retro. Przerzutka tylna 9.0sl z 99, przednia 9.0, manetki składaki z podobnych lat. Hamulce Formula B4Sl+ z 2004 i rok nowszy przedni zacisk PRO+. Korby Afterburner z chyba 2005. Do nich przykręcona jest zębatka STX RC i to jest najstarszy element roweru.
W wozidle które chcę zbudować bedzie trochę więcej "staroci" ale że dopiero zaczynam to wiele się może pozmieniać...
cron