Siemka.

#1
Siema, źle zacząłem przygodę z forum za co już zostałem zjechany chciałem się lekko wytłumaczyć. Zacznijmy od tego że żeby zostać użytkownikiem forum pełną gębą chciałem zacząć od posiadania rowera retro. Moja przygoda zaczęła się od tego, że z kumplem wpadliśmy na pomysł, że oprócz picia piwa i studiowania trzeba by było zacząć spędzać czas jakoś aktywnie z racji tego że sadło zaczęło się zza paska wylewać. W ten sposób jako osoba lubiąca stare rzeczy odezwałem się do pewnego człowieka (niestety świętej pamięci) który zbierał stare rowery i stałem się szczęśliwym posiadaczem Checker Piga cpx 3010. Zrobiłem na nim około 600 km i okazało się że ramka jest za mała (17"). Więc nie myśląc dużo kupiłem sobie amor (bardzo zła decyzja) suntour xcr, niby rama się podniosła ale głowy nie urywało. Więc jeszcze raz udałem się do człowieka tego samego co wcześniej i nabyłem ramkę checker pig 4025 w rozmiarze 19" i było git, ale znów wpadłem na pomysł założenia amora przez co zrujnowałem fajną geometrię. Szukając info na temat starych rzeczy (nie wiem czemu wcześniej tego nie zrobiłem) znalazłem temat checkera z tego forum. Teraz po tym całym blekocie pora na pointe. Jako że giełda na tym forum składa się z ludzi z pasją chciałem zanabyć odpowiednie części żeby ładnie opisać swój bike na forum. Mam nadzieję że Pan corrado1111 (swoją drogą ksywka od vw corrado??) i inni użytkownicy nie będą żywić wiecznej urazy, tym bardziej że forum śledzę od pewnego czasu i bardzo mi się podoba.

#2
raju pisze:Mam nadzieję że Pan corrado1111 (swoją drogą ksywka od vw corrado??) i inni użytkownicy nie będą żywić wiecznej urazy
PAN Corrado ....a nie Pan Corrado :lol: :lol: :lol: :lol:
wybaczamy zapraszamy :lol: :lol: :lol:


a ten znajomy SP to z okolic Pabianic ????
Ostatnio zmieniony 2014-03-25, 15:20 przez marcin74, łącznie zmieniany 1 raz.
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#4
nic nie mów ja na swojego nie mogę patrzeć odkąd w czerwcu tamtego roku mój wychuchany i wydmuchany kompresor strzelił focha i się rozleciał pół roku po regeneracji :) a masz jeszcze korka??