Cześć !

#1
Witam wszystkich,

Forum przeglądam od jakiegoś czasu, trafiłem chyba jakoś z przypadku, już nie pamiętam dokładnie.
Nie jestem jakimś kosmicznym zapaleńcem retro maszyn, ale na pewno potrafię docenić starszy sprzęt i z tego powodu też wertuję forum.
Niewykluczone, jednak, że jakiś dwukołowy staruszek zawita w najbliższym czasie, chociaż ogranicza mnie brak miejsca do trzymania dodatkowych rowerów.
Z preferencji sprzętowych - od dawna uwielbiam GT, parę lat temu o mały włos nie zostałbym właścicielem Ruckusa '04, na którym chciałem złożyć swój bicykl, ostatecznie z różnych powodów padło dopiero względnie niedawno na "new age" - kompletny rower tj. Avalanche 1.0 z 2012.
Mogę też dodać, że tęsknie za starszymi widelcami Marzocchi ;)


Pozdrawiam
Mateusz

#3
Nie ma to jak zgryźliwości na dzień dobry - czyli jak dobrze rozumiem, posiadanie roweru 2000+ oznacza niemożność zarejestrowania się na forum i interesowania się także starszym sprzętem i historią MTB ? Super...

#8
No nie ma co ukrywać, że zwłaszcza pod kątem jakości wykonania, jak porównam swojego GT z tymi, które kilka ładnych lat temu miałem okazję pomacać (Aggressor 1999 albo 2000, Ruckus , ciut młodszy Avalanche , czyli maszyny niekoniecznie z tej złotej epoki, ale w moim mniemaniu wciąż trzymające wysoki poziom) to już nie to samo. Można jednak przyjąć, że obecna Lawinka jest całkiem spoko, jak na moje potrzeby ;-)
Ubolewam nad tym, że w tych fajniejszych czasach nie miałem funduszy, żeby zakupić nowy rower tej marki.
Gdybym miał trochę więcej bezpiecznego miejsca na przechowanie rowerów, pokusiłbym się o poszukanie czegoś, jeszcze z kultowej "starszyzny" ale niestety, na razie pozostaje podziwiać mi forumowe galerie i cieszyć się z tego co mam :-D
cron